«Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайло Лабковський

«Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайло Лабковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
14342 переглядів
14342 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського (анотація)

Ви маєте право бути щасливими. Як виявилося, більшість людей бажає почути цю фразу. Це непросте самонавіювання, а хитрий психологічний прийом. Бути прийнятим суспільством і бути щасливим вважаються двома базовими потребами кожної людини в цьому світі.

Книга «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» спонукає замислитись над тим, хто ми є та чого прагнемо. Автор не обходить тему долі, везіння, релігії та інших оточуючих нас явищ. Виклад думок супроводжується прикладами у вигляді діалогу психолога та його пацієнтів. Ці приклади дають можливість «приміряти» їх на своє життя та зрозуміти, в який бік треба рухатися, щоб вирішити наявну проблему.

Автор багато уваги приділяє і вихованню дітей, дає цінні поради, як виростити здорову та щасливу дитину. Якщо ж вам хочеться дізнатись про те, з якого моменту дитина повинна перестати все перекладати на батьків, а самій робити себе щасливою, тоді варто почати читати онлайн книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського українською мовою.

Головною думкою книги є те, що життя кожного з нас – це наша особиста відповідальність. І те, як ми його проживемо, залежить лише від нас.

Скачати книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на даному сайті.

Слухати аудіокнигу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Махайла Лабковського онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського

2 відповіді до “Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим”

  1. Діана Діана сказав:

    Не бачу покликання на завантаження книги…

  2. Ірина Ірина сказав:

    Про книги Лабковського гомонять всі мої подруги. Я вирішила почати знайомство з автором саме з «Хочу й буду». Така собі мотиваційна книга, в якій я знайшла дієві поради, які допомогли мені переорієнтувати своє життя. Я навіть змінила професію, та тепер відчуваю себе повноцінною та щасливою людиною. Рекомендую!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *