«Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайло Лабковський

«Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайло Лабковський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3671 переглядів
3671 переглядів

Про книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського

Ви маєте право бути щасливими. Як виявилося, більшість людей бажає почути цю фразу. Це непросте самонавіювання, а хитрий психологічний прийом. Бути прийнятим суспільством і бути щасливим вважаються двома базовими потребами кожної людини в цьому світі.

Книга «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» спонукає замислитись над тим, хто ми є та чого прагнемо. Автор не обходить тему долі, везіння, релігії та інших оточуючих нас явищ. Виклад думок супроводжується прикладами у вигляді діалогу психолога та його пацієнтів. Ці приклади дають можливість «приміряти» їх на своє життя та зрозуміти, в який бік треба рухатися, щоб вирішити наявну проблему.

Автор багато уваги приділяє і вихованню дітей, дає цінні поради, як виростити здорову та щасливу дитину. Якщо ж вам хочеться дізнатись про те, з якого моменту дитина повинна перестати все перекладати на батьків, а самій робити себе щасливою, тоді варто почати читати онлайн книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського українською мовою.

Головною думкою книги є те, що життя кожного з нас – це наша особиста відповідальність. І те, як ми його проживемо, залежить лише від нас.

Скачати книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на даному сайті.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михайла Лабковського

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *