«Хочу тебе кохати» Олена Тодорова

«Хочу тебе кохати» Олена Тодорова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
321 переглядів
321 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хочу тебе кохати» Олени Тодорової (анотація)

– Ти винна мені двадцять дев’ять днів. Разом.

– Жартуєш?! Я поруч із тобою і п’яти хвилин бути не бажаю!

– Ні, не жартую. Гранично серйозний. Ти ж сама все це тоді придумала. Слово своє тримаєш? Доведеться віддавати.

Я щойно повернулася в академію. Думала, що хлопцеві, який у минулому розбив мені серце, я більше не цікава. Але він вимагає повернути борг – двадцять дев’ять днів мого життя. Колись я обіцяла провести їх із ним. І тепер, на мій жах, він має намір використати кожну секунду.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хочу тебе кохати» Олени Тодорової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хочу тебе кохати» Олени Тодорової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *