«Хочу тебе зіпсувати» Олена Тодорова

«Хочу тебе зіпсувати» Олена Тодорова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
305 переглядів
305 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хочу тебе зіпсувати» Олени Тодорової (анотація)

Одруження батька і появу в домі мачухи я стерпіти в змозі. Але її… Цю чортову зведену сестру – ніколи. Вона посміла запропонувати мені дружбу, а коли я її відштовхнув, у моєму ж будинку мені війну оголосила. Битися з дівчатами за межею моїх інтересів, але зарозумілій вискочці я із задоволенням продемонструю, хто в цьому світі головний.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хочу тебе зіпсувати» Олени Тодорової та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хочу тебе зіпсувати» Олени Тодорової: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хочу тебе зіпсувати» Олени Тодорової і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хочу тебе зіпсувати» Олени Тодорової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *