«Хокку» Мацуо Басьо

«Хокку» Мацуо Басьо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1278 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хокку» Мацуо Басьо (анотація)

Чи знайомі ви з японською поезією? Навіть якщо й ні, то про Мацуо Басьо і хокку ви могли чути. Це такі маленькі віршики, які мають лише по три рядочки, але в тих кількох словах, які вони в собі містять, описуватись може ціла картина.

Зазвичай, це пейзажі, які з легкістю можна уявити, читаючи віршовані рядки, але може бути й інша тематика. Можливо, для когось така поезія спершу буде незрозуміло і занадто незвичною, але варто в неї вчитатись, призвичаїтись, спіймати настрій – одразу стане помітною її краса і оригінальність.

Щоб оцінити майстерність легендарного японського поета варто читати онлайн книгу «Хокку» Мацуо Басьо українською мовою. Незважаючи на те, що вірші дійсно дуже короткі, автор через них намагається достукатись до серця кожного читача. Так, він не знав, хто саме і коли буде читати ці рядки, але кожен вірш створювався від серця і з бажанням поділитись з іншими своїми емоціями, переживаннями, спостереженнями.

Вам доведеться використовувати образне мислення, щоб краще відчути і зрозуміти творчість поета, ім’я якого знають у всьому світі. Рекомендуємо спершу скачати книгу «Хокку» Мацуо Басьо українською мовою безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), щоб потім зануритись в атмосферу оригінальної східної поезії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хокку» Мацуо Басьо українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Хокку» Мацуо Басьо українською мовою

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хокку» Мацуо Басьо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *