«Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі» Дуґлас Адамс

«Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі» Дуґлас Адамс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1125 переглядів
1125 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі» Дуґласа Адамса (анотація)

Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі – гумористичний детективний роман англійського письменника Дугласа Адамса, опублікований 1987 року. комедія-епопея». За книгою було продовження «Довге темне чаювання душі».


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі» Дуґласа Адамса та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі» Дуґласа Адамса: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі» Дуґласа Адамса і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Холістичне детективне агентство Дірка Джентлі» Дуґласа Адамса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *