«Холодний Яр» Юрій Юрійович Горліс-Горський

«Холодний Яр» Юрій Юрійович Горліс-Горський

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
24681 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського (анотація)

Цього вам не розказували у школі! Мало хто знає історію Холодноярської республіки. Тої самої, що зародилась на Черкащині і до середини 20-х років минулого століття вела збройну боротьбу проти більшовиків.

Якщо почати читати онлайн книгу «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського українською мовою, то можна зустріти події, в реальність яких часом важко повірити. Наприклад, про нанизані на дерево черепи. І це в Черкащині ХХ століття, а не в північноамериканських преріях!

Книга «Холодний Яр» – справжній бестселер. Інколи здається ніби це не мемуари автора, а якийсь пригодницький роман. Настільки дивовижною є ця історія. Але події, описані в романі, відбувалися насправді.

Протягом розгортання сюжету читачі знайомляться з вільними і сміливими людьми, освіченими і чесними, людьми заможними і чистими душею, відважними у боротьбі і благородними у мирі. Та найголовніше – людьми з гідністю.

Увага! Присутні сцени 18+. Автор відтворює жахливі події тих часів, тортури та казні. Але в цілому, у творі набагато більше любові до України і смутку за її долю, ніж ненависті на адресу ворогів.

Пропонуємо скачати книгу «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) та дізнатись про минуле від очевидця подій.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського

К чорту наш український сентименталізм! Нам потрібний не мрійний пав'ячий хвіст, а вовчі зуби. Бо коли ми їх не будемо мати і не примусимо наших «приятелів» шанувати їх — Україна ніколи не буде щасливою.

Я христіянин і вірую в Бога, але я не згоджуюся з Христовим заповітом підставляти праву щоку, як тобі приліплять ляща по лівій. Така засада для українців погубна, бо маємо таких добрих сусідів, що будуть бити поки влізе, і соромно їм ніколи не стане, бо б'ють вони нас не для розваги, а тому що їм потрібні багацтва нашого краю.

— Оце я хотів тобі показати. Такого чудернацького стовпа певно нема в світі другого. Під'їжджаємо. На обрізаного молоденького ясеня насиляно через прорізи тринадцять людських черепів, які, вищиривши вперед зуби, творять оригінальний стовп. До чола верхнього черепа прибита табличка з написом: «Володіння Холодного Яру. Проїзд чекістам суворо заборонений». Чомусь здається, що самі кістяки сміються над цим жартом. — Оцих сім верхних, біліших, це штаб ударної групи бобринської чека на чолі з повноваженим Станайтісом — латишем, а цих нижчих не знаю. Це мельничанські хлопці пожартували. — Де вони їх набрали?! — Чи мало їх тут по лісах валяється?!.. Минулого року лисиць трупами так обгодували, що перестали курей красти по хуторах. Отак, по людськи подумаєш — жаль людей… Але що зробиш… Слово «боротьба» і слово «жаль» — взаємно виключають одно друге… І ще прийдеться «лисиць годувати», якщо нами не погодують…

"Ні для Холодного Яру, ні в Холодному Яру полону нема. Як маєш попасти в чужі руки, залиш останню кулю для себе."

«Воля України-або смерть!» на холодноярському прапорі — це не «прапорова деклямація» наших «куренів смерти», що давно вже порозбігалися. Це — тверде, логічне окреслення положення…

Скачати безкоштово книгу «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Холодний Яр» Юрія Горліс-Горського

Одна відповідь до “Холодний Яр”

  1. Юрій Юрій сказав:

    Історична література — це моя пристрасть, адже багато фактів з життя ми можемо дізнатись лише згодом в цих творах. Книга «Холодний Яр» має лише правдиві факти та жодної вигадки, деякі сцени мене відверто шокували та налякали. Цю інформацію варто знати кожному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *