«Хоп» Євген Прудченко, Віталій Прудченко

«Хоп» Євген Прудченко, Віталій Прудченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
573 переглядів
573 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хоп» Євгена Прудченка, Віталія Прудченка (анотація)

Чоловік на прізвисько Хоп погоджується на нехитрий підробіток — почекати в старому порожньому будинку незнайому жінку і передати їй зв’язку із трьох ключів. Але Хоп ще не знає, що вже почали вбивати свідків. За ним стежать, у нього стріляють, і йому нічого не залишається, як самому в усьому розібратися…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хоп» Євгена Прудченка, Віталія Прудченка українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хоп» Євгена Прудченка, Віталія Прудченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *