«Хорімія» Хагівара Дайсуке

«Хорімія» Хагівара Дайсуке

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
392 переглядів
392 переглядів

Короткий зміст книги «Хорімія» Хагівари Дайсуке (анотація)

Хорі намагається здаватися звичайною старшокласницею, тоді як насправді приділяє весь час догляду за будинком. Через постійну відсутність батьків дівчині доводиться заміняти молодшому братові сім’ю, займатися прибиранням, пранням та іншими домашніми справами. Одного разу вона зустрічає людину, яка, так само як і вона, намагається не відкривати свого справжнього боку особистості в школі: Міямура — мовчазний хлопець в окулярах. Тепер їм двом є з ким поділитися та розкрити справжніх себе, не боячись, що про це дізнаються у школі.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хорімія» Хагівари Дайсуке та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хорімія» Хагівари Дайсуке: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хорімія» Хагівари Дайсуке і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хорімія» Хагівари Дайсуке

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *