«Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олена Федорова

«Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олена Федорова

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1185 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олени Федорової (анотація)

Тематика судмедекспертизи зустрічається в сучасних творах доволі часто. Такі твори більше схожі на правдиві історії з досвіду патологоанатомів та судмедекспертів. Олена Федорова вирішила створити з цієї “смачної” теми цілий фантастичний трилер, поєднавши страшні байки та подробиці розтину трупів з нечистою силою, що додала жахів усім співробітникам моргу. Цей творчий порив вилився у захоплюючу повість “Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні”.

Головні герої книги – судмедексперт Демч і патологоанатом Орест, які працюють у районній лікарні. Ці молоді люди є не тільки колегами, а й близькими друзями. Незважаючи на страшне місце роботи, вони відрізняються легким і відкритим характером, люблять веселі компанії та розваги з дівчатами.

Одного разу хлопці вирішили пожартувати й привели малознайомих дівчат до моргу. Страшні та цікаві історії, що почули гості, були тільки байками. Та невдовзі головні герої стали свідками жахливих подій, що відбулися на місці їхніх жартів.

У морг потрапляє нечиста сила та перетворює життя всіх співробітників у суцільне пекло. Моторошні видіння та ілюзії, дивні звуки, позбавлення санітара очей та інші страшні події змушують наляканих Ореста й Демча взяти себе в руки та спробувати розібратися в цій ситуації.

Проте масштаби трагедії розширюються, і в чоловіків обмаль часу, щоб врятувати всю планету від навали небезпечних тварюк. Чи вдасться звичайним лікарям протистояти чорній магії, ви дізнаєтесь, якщо вирішите читати книгу “Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні” до кінця.

Олена Федорова довела, що можна легко “жонглювати” жанрами, роблячи з них цікаві новоутворення. Реалістичні нариси про життя й роботу судмедекспертів поступово перетікають у хорор з елементами містики. Окрім того, червоною ниткою крізь усю історію проходить любовна лінія.

Книга “Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні” читається легко і швидко, з перших сторінок занурюючи читача до таємничого й лякаючого світу мертвих тіл. Якщо ви хочете “полоскотати” собі нерви фентезійним антуражем, серед якого є місце страшній реальності, варто скачати й прочитати цю хвилюючу повість.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олени Федорової українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олени Федорової українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олени Федорової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *