«Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олена Федорова

«Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олена Федорова

  • Назва: Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні
  • Письменник: Олена Федорова
  • Видавництво: Мультимедийное издательство Стрельбицкого
  • Жанр: Жахи і Містика
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
525 переглядів
525 переглядів

Про книгу «Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олени Федорової

Тематика судмедекспертизи зустрічається в сучасних творах доволі часто. Такі твори більше схожі на правдиві історії з досвіду патологоанатомів та судмедекспертів. Олена Федорова вирішила створити з цієї “смачної” теми цілий фантастичний трилер, поєднавши страшні байки та подробиці розтину трупів з нечистою силою, що додала жахів усім співробітникам моргу. Цей творчий порив вилився у захоплюючу повість “Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні”.

Головні герої книги – судмедексперт Демч і патологоанатом Орест, які працюють у районній лікарні. Ці молоді люди є не тільки колегами, а й близькими друзями. Незважаючи на страшне місце роботи, вони відрізняються легким і відкритим характером, люблять веселі компанії та розваги з дівчатами.

Одного разу хлопці вирішили пожартувати й привели малознайомих дівчат до моргу. Страшні та цікаві історії, що почули гості, були тільки байками. Та невдовзі головні герої стали свідками жахливих подій, що відбулися на місці їхніх жартів.

У морг потрапляє нечиста сила та перетворює життя всіх співробітників у суцільне пекло. Моторошні видіння та ілюзії, дивні звуки, позбавлення санітара очей та інші страшні події змушують наляканих Ореста й Демча взяти себе в руки та спробувати розібратися в цій ситуації.

Проте масштаби трагедії розширюються, і в чоловіків обмаль часу, щоб врятувати всю планету від навали небезпечних тварюк. Чи вдасться звичайним лікарям протистояти чорній магії, ви дізнаєтесь, якщо вирішите читати книгу “Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні” до кінця.

Олена Федорова довела, що можна легко “жонглювати” жанрами, роблячи з них цікаві новоутворення. Реалістичні нариси про життя й роботу судмедекспертів поступово перетікають у хорор з елементами містики. Окрім того, червоною ниткою крізь усю історію проходить любовна лінія.

Книга “Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні” читається легко і швидко, з перших сторінок занурюючи читача до таємничого й лякаючого світу мертвих тіл. Якщо ви хочете “полоскотати” собі нерви фентезійним антуражем, серед якого є місце страшній реальності, варто скачати й прочитати цю хвилюючу повість.

Завантажити безкоштовно книгу «Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олени Федорової

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хорор у морзі: нечиста сила в судово-медичному відношенні» Олени Федорової

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *