«Храми веселощів» Кейт Аткінсон

«Храми веселощів» Кейт Аткінсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
101 переглядів
101 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Храми веселощів» Кейт Аткінсон (анотація)

1926 рік. Лондон став осередком нового бурхливого нічного життя післявоєнної Британії. У клубах Сохо пери спілкуються зі старлетками, іноземні чиновники з гангстерами, а дівчата продають танці за шилінг.

Сумнозвісна королева цього блискучого світу — Неллі Кокер. Вона безжальна, але водночас досить амбіційна, щоб дати найкраще своїм шістьом дітям, зокрема загадковому первістку Нівену, характер якого було викувано в горнилі Сомми. Але успіх породжує ворогів, а імперія Неллі стикається із внутрішніми та зовнішніми загрозами. Адже під сліпучою веселістю Сохо ховається темне підчерев’я, світ, у якому дуже легко загубитися.

Кейт Аткінсон з її унікальним дікенсівським чуттям відкриває нам вікно у зниклий світ. Хитро смішний, блискуче спостережливий і геніальний сюжет “Святині веселощів” показує, чому авторка стала однією з найуспішніших письменниць сучасності.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Храми веселощів» Кейт Аткінсон українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Храми веселощів» Кейт Аткінсон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *