«Сад Фей. Том 1. Хранителька фей» Одрі Альветт, Франсуа Аморетті

«Сад Фей. Том 1. Хранителька фей» Одрі Альветт, Франсуа Аморетті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
55 переглядів
55 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Сад Фей. Том 1. Хранителька фей» Одрі Альветт, Франсуа Аморетті (анотація)

Люсі не радіє мандрівці до Нормандії, вона воліла б бути з матір’ю, яка живе в Парижі, вони ж так не часто бачаться, але мусить їхати до дядька, якого навіть не знає. Похмуре сімейство живе в занедбаному замку Залізняк, де гуляють протяги, а прислуга така ж непривітна, як і господарі, що ніколи не знімають рукавичок.

Люсі здогадувалася, що тут їй буде недобре, але щоб настільки… Здається, все навколо от-от розсиплеться, а око милує тільки сад за стіною. Як туди потрапити? Кого не спитає, всі знизують плечима, мовляв, в маєтку немає ніякого саду.

Дівчина розуміє, що натрапила на цікавезну таємницю, коли знайомиться з крихітною феєю і знаходить щоденник хранителя, який прагнув передати знання наступникові.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Сад Фей. Том 1. Хранителька фей» Одрі Альветт, Франсуа Аморетті українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Сад Фей. Том 1. Хранителька фей» Одрі Альветт, Франсуа Аморетті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *