«Хрещений батько» Маріо П’юзо

«Хрещений батько» Маріо П’юзо

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1918 переглядів
1918 переглядів

Про книгу «Хрещений батько» Маріо П’юзо

Книга «Хрещений батько» стала справжньою легендою світової літератури і кінематографа. Це було достатньо сміливим кроком – показати життя мафіозі з боку становлення їх як справжніх чоловіків зі своїми «сталевими» принципами і законами честі на противагу продажній поліції. Чи може бути людина, яка холоднокровно вбиває, харизматичним та позитивним персонажем? Відповідь П’юзо – безумовно, так!

Перед читачем розгортається життя могутнього мафіозного угрупування Америки у післявоєнні роки – клану дона Корлеоне. Ця людина не тільки вражає своєю впливовістю, а й мудрістю, розважливістю, відповідальним ставленням до своєї родини, відчуттям людської гідності й відповідальності.

У центрі сюжету – постійні конфлікти й напади ворогуючих кланів, прагнення будь-якою ціною відстояти свій вплив та збагатитися на різноманітних кримінальних схемах й аферах. Вирішивши читати онлайн книгу «Хрещений батько» Маріо П’юзо українською мовою, ви дізнаєтеся, чим для головного героя та його родини завершиться ця війна.

Твір побудованих на реальних подіях, і автору майстерно вдалося розкрити яскраву, сильну й колоритну особистість Віто Корлеоне, показати повагу до нього простих людей, які поважали його за справедливість і твердість характеру. Ви можете скачати книгу «Хрещений батько» Маріо П’юзо на нашому сайті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «Хрещений батько» Маріо П’юзо

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хрещений батько» Маріо П’юзо

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *