«Хронiки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайв Льюїс

«Хронiки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайв Льюїс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
936 переглядів
936 переглядів

Про книгу «Хронiки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайва Льюїса

Книга «Хроніки Нарнії. Повна історія чарівного світу» – один з найкращих дитячих романів в історії літературного жанру під назвою фентезі.

Даний твір складається з семи величезних частин, але він досить легко сприймається читачами, адже автор пише зрозумілою і простою мовою. Книга повністю виправдовує всі очікування як дітей, так і дорослих, адже вона наповнена безліччю пригод, загадок та казкових подорожей. На її сторінках читач знайомиться з багатьма дійовими особами, які відрізняються такими важливими рисами характеру, як чесність, доброта, вміння прийти на допомогу. Герої цієї книги гідні наслідування.

Історія починається з того, що четверо братів та сестер Пітер, Сьюзен, Едмунд і Люсі Певенсі відкривають двері шафи, і несподівано через неї потрапляють в землі Нарнії. Магічна країна знаходиться у вічній зимі, де править силою зла могутня Біла Чаклунка. Діти допомагають врятувати Нарнію разом з величним левом Асланом та іншими мешканцями.

Якщо ви бажаєте поринути в дивовижний світ фентезі, тоді спробуйте почати читати онлайн книгу «Хроніки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайва Льюїса українською мовою. Ви зможете відчути те, наскільки автор любить дітей! Цим почуттям пронизано кожен рядок твору. Автора можна порівняти з добрим дідусем, який розповідає обожненим онукам свою чарівну історію.

Скачати книгу «Хроніки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайва Льюїса безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) ви зможете на нашому сайті.

Завантажити безкоштовно книгу «Хронiки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайва Льюїса

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хронiки Нарнії. Повна історія чарівного світу» Клайва Льюїса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *