«Хроніки уламків» Леся Яцута

«Хроніки уламків» Леся Яцута

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
443 переглядів
443 переглядів

Короткий зміст книги «Хроніки уламків» Лесі Яцути (анотація)

Пан до Вергій – могутній чаклун та правитель континенту Асцара, сповістив, що попри п’ятсот років миру та процвітання під його захистом, він вимушений знайти собі спадкоємця. Герой, котрий сяде на чаклунський трон Вергія, зможе зупинити страшне лихо, що насувається на континент та погрожує мирному життю його жителів. Вергій розбив кулю зі свого посоха на уламки, зачарував їх та розвіяв по всьому світу.

Той сміливець, котрий принесе до чаклуна один з уламків кулі, стане щасливцем та здобуде нечувану могутність.

Але є одна умова. Оскільки чари надто небезпечні, й сила та неосяжна, отримати їх зможе той, хто заради магії здатен відмовитись від самого заповітного. Той, хто зречеться чи пожертвує сенсом свого життя заради влади, доведе мудрому чаклунові свою відданість.

Автори оповідань у збірці:
Леся Яцута,
Володимир Слободян,
Ірина Ярошенко,
Максим Власвіт,
Івасик Анатоль,
Анна Стаднік,
Олена Скуловатова,
Ярина Мартин,
Ліза Маслова,
Дарія Кононенко,
Айя Нея,
Олі Гнатс,
Іван Дурський,
Ян Браз,
Анна Дейна,
Софія Мітична,
Міла Костриця,
Татія Ковіц,
Анікіо,
Юлія Бобошко.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хроніки уламків» Лесі Яцути та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хроніки уламків» Лесі Яцути: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хроніки уламків» Лесі Яцути і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хроніки уламків» Лесі Яцути

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *