«Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Девід Райх

«Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Девід Райх

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2639 переглядів
2639 переглядів

Короткий зміст книги «Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Девіда Райха (анотація)

Історія науки показує, як небезпечно бути переконаним у тому, що знаєш істину. Усі помилки — починаючи від уявлення, що Земля пласка, а Сонце обертається навколо неї — мають стати для нас попередженням і навчити піддавати сумнівам інформацію та не довіряти стереотипам. Генетик Девід Райх переконаний: геномна революція стрімко ламає наші уявлення про минуле. Чим ми відрізняємось одне від одного? Що таке ідентичність? У своїй книжці дослідник описує сучасні відкриття, пов’язані з вивченням і порівнянням стародавньої та сучасної ДНК.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Девіда Райха та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Девіда Райха : fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Девіда Райха і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хто ми такі? Походження людини крізь призму ДНК» Девіда Райха

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *