«Хто розмовляє?» Леонід Глібов

Вірш «Хто розмовляє?» Леонід Глібов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
486 переглядів
486 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Хто розмовляє?» Леоніда Глібова

Хто розмовляє?
Леонід Глібов

“Ой я бідна удовиця, —
Стала хникать жалібниця, —
Он калина, — їй не так!
Кажуть, пісні їй складають,
А про мене забувають,
І ніхто ніде ніяк!..”

“Стій лиш! Слава не брехуха, —
Обізвалась джеркотуха,
Розбирає, що і як!
От я славі догодила,
Кашку діточкам варила,
А тобі не вдасться так”.

Аналiз вiрша «Хто розмовляє?» Леоніда Глібова

Є велика кількість письменників, що займались написання творів для юної аудиторії. І тут варто згадати книгу «Хто розмовляє?» талановитого письменника Леоніда Глібова. Він є автором численної кількості різних творів, що мають на меті виховувати та навчати дітей, і цей твір – не виключення. В ньому автор знову намагається донести прості життєві істини до своїх читачів за допомогою віршованого слова.

Головними персонажами вірша є сорока та осока. Варто одразу зазначити, що це – метафоричні образи, через вуста яких автор намагається донести дві протилежні думки до свого читача. Справа в тому, що осока – річкова рослина, не така гарна й вродлива як калина, тому люди її не вельми люблять, в той час як сорока – надмірна та марнославна. До речі, читати онлайн книгу «Хто розмовляє?» Леоніда Глібова українською мовою можна на нашому ресурсі.

Через призму своїх персонажів автор доносить просту та, разом з тим, важливу думку, суть якої полягає в тому, що не потрібно вихвалятись тим, чого ти не заслужив. Твір виконує свою головну роль – повчальну, а важливість цієї ролі спричинена тим, що твір розрахований на дитячу аудиторію.

Проте дізнатися повний сюжет вірша можна лише скачавши книгу «Хто розмовляє?» Леоніда Глібова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хто розмовляє?» Леоніда Глібова українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Хто розмовляє?» Леоніда Глібова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *