«Хто ти, моя королево?» Ольга Островська

«Хто ти, моя королево?» Ольга Островська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
311 переглядів
311 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хто ти, моя королево?» Ольги Островської (анотація)

Коли королю Яргарду повідомили, що його дружину отруїли, він навіть відчув полегшення, бо терпіти більше не міг це безсердечне стерво. Яке ж було його здивування, коли королева вижила. От тільки, тепер вона зовсім інша.

Хто ж ця жінка?

Неллі стала жертвою фатальної помилки, і прийшла до тями в чужому світі та в чужому тілі, зайнявши місце королеви, яку власний чоловік ледве витримує, син відверто боїться, а піддані тихо ненавидять. Як вижити чужинці у палаці, повному інтриг, і не загинути від рук тих, хто вже одного разу вбив королеву? І чи зможе вона завоювати тут своє щастя, якщо шлях додому назавжди закритий?


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хто ти, моя королево?» Ольги Островської українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хто ти, моя королево?» Ольги Островської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *