«Художник» Тарас Григорович Шевченко

«Художник» Тарас Григорович Шевченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
457 переглядів
457 переглядів

Про книгу «Художник» Тараса Григоровича Шевченко

Книга «Художник» – повість, написана Тарасом Григоровичем Шевченко у 1856-му році. Вона була записана російською мовою, але потім не один раз її перекладали українською у різні роки різноманітні перекладачі. Поет знаходився у стінах Новопетровського укріплення, коли працював над даним твором.

Про те, що у центрі сюжету знаходиться талановитий кріпак, можна дізнатись, якщо почати читати онлайн книгу «Художник» Тараса Григоровича Шевченка українською мовою. Про нього автор вже писав у інших своїх повістях, але конкретно ця робота вважається більш автобіографічною, ніж попередні. З неї можна дізнатись, наприклад, про події, які відбувались у часи навчання Шевченка у Академії мистецтв.

Окрім того, великий український поет згадав у повісті чимало своїх сучасників – діячів культури, серед яких були і його благодійники. На початку оповідь ведеться від імені художника, де переплітаються вигадані події з переживаннями із реальності.

А от чому розв’язка сюжету буде трагічною, можна дізнатись, якщо скачати книгу «Художник» Тараса Григоровича Шевченка безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) у нашій електронній бібліотеці.

Завантажити безкоштовно книгу «Художник» Тараса Григоровича Шевченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Художник» Тараса Григоровича Шевченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *