«Художниця» Ірина Бобик

«Художниця» Ірина Бобик

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
584 переглядів
584 переглядів

Про книгу «Художниця» Ірини Бобик

Книга «Художниця» – це відвертість про наше нелегке й багатогранне життя та його дивні метаморфози очима дитини та підлітка. Новели та нариси, що увійшли до цієї збірки, вражають насиченістю та емоційністю, змушують читача зазирнути до глибин людської душі та поміркувати над справжніми життєвими цінностями. Ірина Бобик запрошує нас до відвертого діалогу з Дариною – головною героїнею твору, яка розповідає про драматичні події у найвразливіший період свого життя – дитинства та підліткового віку.

На сторінках книги ви знайдете цілий калейдоскоп роздумів про різні моральні поняття – кохання і зраду, свободу та залежність, жорстокість і милосердя, добро і зло… Герої оповідань – здебільшого молоді люди, які прагнуть знайти своє місце під сонцем та випробовують свою долю на міцність. Дарина та її подруга Єва час від часу стикаються зі страшними життєвими законами – це кардинально змінює дівчат та їхнє ставлення до оточення.

Підлітковий максималізм ллється з кожної сторінки, але без цього дорослі не зрозуміють, від чого страждає душа молодої людини. Шкільне життя та спілкування з однолітками іноді підкидають дуже серйозні проблеми – їх розв’язання відгострює характер, вчить підростаюче покоління мудрості та терпінню, змушує бачити те, що спочатку засліплюють несамовиті емоції.

Збірка «Художниця» сприймається як щоденник, в якому знайшлося місце лише найважливішим подіям під час інтенсивного дорослішання. Перше кохання Дарини, нюанси сімейних стосунків, непрості взаємини з ровесниками та несміливе прагнення знайти своє життєве призначення – це все описано відверто та емоційно, з тонким психологізмом та гарячим прагненням розібратися у закритих для суспільства темах. Назва книги дуже символічна – головна героїня, ніби художниця, малює світ, в якому хоче жити, нерідко обурюючись, коли її підводить палітра кольорів.

Якщо ви хочете читати онлайн цю романтично-драматичну збірку, рекомендуємо скористатися матеріалами нашої електронної бібліотеки – їх ви можете використовувати безкоштовно та без реєстрації. Всім бажаючим скачати «Художниця» Ірини Бобик пропонуємо електронні книги у наступних форматах: fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Художниця» Ірини Бобик

Рекомендації

Відгуки на книгу «Художниця» Ірини Бобик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *