«Хуха-Моховинка» Василь Королів-Старий

«Хуха-Моховинка» Василь Королів-Старий

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3729 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хуха-Моховинка» Василя Короліва-Старого (анотація)

Книга «Хуха-Моховинка» за авторства Василя Королів-Старого є чудовим прикладом дитячої літератури. Не дивлячись на те, що більшість казок – це результат народної творчості, письменники все ж можуть сказати нове слово в цьому жанрі. І Королів-Старий, випустивши збірку казок, демонструє читачеві чудову добірку різноманітних дитячих історій, які веселять та повчають підростаюче покоління. Важливим плюсом книги є те, що в ній є чимало коротких історій, які зможе прочитати навіть дитина.

На сторінках книги оживають чимало відомих міфологічних тварин з українського фольклору. Автор переосмислює їх образи, разом з тим надаючи їм нове життя. Довгий час люди справді вірили в те, що в лісах, болотах та горах живуть чудернацькі створіння.

І для казки міфологічна основа є чудовою знахідкою. Цікаво, що показуючи різних фантастичних персонажів, автор намагається показати їх з кращої сторони, де вони допомагають людям. До речі, читати онлайн книгу «Хуха-Моховинка» Василя Королів-Старого українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Загалом, у автора свіжа та нова концепція підходу до міфологічних створінь. Тобто він не намагається налякати свого читача створіннями, що живуть в темному лісі, а, навпаки, висвітлює їх друзями людей, які готові прийти на допомогу в скрутну хвилину. Якщо ж читач бажає дізнатися всі історії, то йому варто скачати книгу «Хуха-Моховинка» Василя Королів-Старого безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Слухати аудіокнигу «Хуха-Моховинка» Василя Королів-Старого онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хуха-Моховинка» Василя Короліва-Старого українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Хуха-Моховинка» Василя Короліва-Старого українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хуха-Моховинка» Василя Короліва-Старого

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *