«Хурделиця» Володимир Худенко

«Хурделиця» Володимир Худенко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
982 переглядів
982 переглядів

Про книгу «Хурделиця» Володимира Худенко

Повість «Хурделиця» – філософсько-драматичний твір з присмаком трилеру від українського майстра жахів Володимира Худенка. Автор запрошує всіх бажаючих зануритися у снігові намети й відчути холод, що пронизує до кісток. І справа навіть не в порі року, а у страшній життєвій правді.

Книга починається моторошним випадком – студентка знайомиться в електричці з харизматичним парубком, який пропонує дівчині допомогти донести валізи додому. Проте Аня додому вже ніколи не повернеться – в лісосмузі її наздожене страшна й жорстока смерть. Чи зловлять божевільного вбивцю, який майстерно ховається та замітає сліди своїх злочинів? Володимир Худенко доводить, що наше життя – це дивна гра, яка вражає моторошними сюрпризами та надто жорстокими правилами.

Події у книзі «Хурделиця» розгортаються нелінійно – автор ніби згадує драматичні події з життя невеличкого села в Сумській області, перескакуючи з кінця вісімдесятих років минулого століття до початку двотисячних, коли поступово набирали обертів ідеї національного самовизначення України у зв’язку з Помаранчевою революцією.

Опис природи тут відіграє ключову роль, створюючи відповідний антураж для осмислення філософського задуму твору. Хурделиця, заметіль та холод, який сковує будь-які рухи, – це метафоричний образ нашої країни, яка застигла десь посеред свого шляху до кращого майбутнього. І навіть осінні та весняні сцени не рятують ситуації: люди в унісон з природою починають прокидатися та зігрівати себе та оточуючих своїми думками й справами, проте цього тепла виявляється замало.

Жоден твір Худенка не оминають криваві й моторошні сцени, і ця книга також не є виключенням. Тут вони носять більше символічний характер та наштовхують на роздуми про долю українців і навіть усього людства. Багата й соковита мова зачаровує читача з першої сторінки та не дає йому отямитися від вихилясів сюжетної лінії.

Якщо ви хочете полоскотати собі нерви та водночас зануритися у філософські зіставлення, пропонуємо читати онлайн цю повість – на нашому сайті вона знаходиться у вільному доступі. Скачати «Хурделиця» Володимира Худенка безкоштовно та без реєстрації можна також у нашій електронній бібліотеці – він знаходиться у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Хурделиця» Володимира Худенко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хурделиця» Володимира Худенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *