«Хвороба Лібенкрафта. Morbus dormatorius adversus: понурий роман» Олександр В. Ірванець

«Хвороба Лібенкрафта. Morbus dormatorius adversus: понурий роман» Олександр В. Ірванець

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1871 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Хвороба Лібенкрафта. Morbus dormatorius adversus: понурий роман» Олександра В. Ірванця (анотація)

У тому світі люди не знають творів античної літератури і дуже бояться страшної невідомої хвороби. Ця хвороба зрештою вражає і головного героя. Епідемія поширюється, страх наростає. Проте у фіналі багато людей виходять на берег річки зустріти світанок і вдивляються у далечінь. Можливо, в цьому і є спасіння?..


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Хвороба Лібенкрафта. Morbus dormatorius adversus: понурий роман» Олександра В. Ірванця українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Хвороба Лібенкрафта. Morbus dormatorius adversus: понурий роман» Олександра В. Ірванця

Чому з віком усе в житті так втрачає смак?

Скачати безкоштово книгу «Хвороба Лібенкрафта. Morbus dormatorius adversus: понурий роман» Олександра В. Ірванця українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Хвороба Лібенкрафта. Morbus dormatorius adversus: понурий роман» Олександра В. Ірванця

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *