«Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» Роберт Луїс Стівенсон

«Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» Роберт Луїс Стівенсон

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1679 переглядів
1679 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» Роберта Луїса Стівенсона (анотація)

Книга «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» Роберта Луїса Стівенсона стала бестселером і зробила головних героїв відомими на весь світ. А опубліковано роман було ще у 1886 році. Автор присвятив цю роботу Катарині де Маттос. Вважається, що у творі зображено лицемірство, яке характерне для сучасного суспільства.

Цікавою була історія створення розповіді. Однієї осінньої ночі (у 1885 році) письменник, переглядаючи один свій твір, заснув. І наснився йому сон, у якому він знаходив відповіді на питання, які вже давно його цікавили – про добро і зло, які відображаються в літературі, і подвійність людської натури.

Коли Стівенсон прокинувся, він одразу ж все записав, а потім вирішив зачитати нотатки близьким. Але після того папірці, де був занотований текст, згоріли. Так світ міг би втратити прекрасний твір, але письменник зумів потім відновити текст за кілька днів, після чого доводив його до ідеального стану ще кілька місяців, щоб потім видати.

Доктор Джекіл, центральний персонаж твору, був людиною хорошою і порядною, та навіть у нього були таємні бажання. Він дуже хотів створити диво-еліксир, і коли йому це вдалось, сталось те, чого герой точно не міг очікувати. Темна сторона його душі відділилась і почала жити окремим життям, втілюючи у реальність найжахливіші фантазії…

Слухати аудіокнигу «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» Роберта Луїса Стівенсона онлайн українською безкоштовно:На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» Роберта Луїса Стівенсона українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Химерна пригода з доктором Джекілом та містером Гайдом» Роберта Луїса Стівенсона

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *