«Химерний маленький» Леонід Глібов

«Химерний маленький» Леонід Глібов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
125 переглядів
125 переглядів

Про книгу «Химерний маленький» Леоніда Глібова

В українській літературі є велика когорта письменників, що так чи інакше займались написання дитячої літератури. Одним з таких є Леонід Глібов разом зі своїм віршем «Химерний маленький». Твір є віршованою загадкою, що спонукає маленьких читачів розвивати своє критичне мислення. Напрочуд важливо давати дитині змогу самій дійти висновку, про що ж йде мова в тій чи іншій загадці. Розгадуючи їх, дитина створює логічні ланцюжки, що є першою цеглиною в процесі формування критичної думки.

Сама загадка розповідає про процес приготування. З однієї сторони, це ніби звична справа, яку бачив кожен, проте Глібов в своєму чудовому віршованому стилі описує її для юних читачів. Голова ідея твору полягає в тому, що вміння готувати по-справжньому смачну їжу – це неймовірний талант, яким володіє не кожен. До речі, читати онлайн книгу «Химерний маленький» Леоніда Глібова українською мовою можна на нашому сайті.

Ще однією мораллю, яку заслав письменник, є думка, що їжа на смак буде така, яким було приготування. Тут можна побачити глибшу мораль, яка говорить про те, що закладені в працю зусилля обернуться в відповідний результат.

А самостійно ознайомитись з думками автора можна лише скачавши книгу «Химерний маленький» Леоніда Глібова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Скачати безкоштово книгу «Химерний маленький» Леоніда Глібова

txt

Рекомендації

Відгуки на книгу «Химерний маленький» Леоніда Глібова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *