«Химерний маленький» Леонід Глібов

Вірш «Химерний маленький» Леонід Глібов

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1147 переглядів
1147 переглядів
[uptolike]

Вiрш «Химерний маленький» Леоніда Глібова

Химерний, маленький,
Бокастий, товстенький
Коханчик удавсь;
У тісто прибрався,
Чимсь смачним напхався,
В окропі купавсь.
На смак уродився,
Ще й маслом умився,
В макітрі скакав…
Недовго нажився,
У дірку скотився,
Круть-верть — та й пропав.
Хотів був догнати —
Шкода шкандибати:
Лови не лови!
А як його звати —
Лінуюсь сказати,
А нуте лиш ви!

“То ж, діду коханий,
Вареник гречаний!” —
Кричить дітвора.
Чому не вгадати!
Не бігать шукати
Такого добра.

Аналiз вiрша «Химерний маленький» Леоніда Глібова

В українській літературі є велика когорта письменників, що так чи інакше займались написання дитячої літератури. Одним з таких є Леонід Глібов разом зі своїм віршем «Химерний маленький». Твір є віршованою загадкою, що спонукає маленьких читачів розвивати своє критичне мислення. Напрочуд важливо давати дитині змогу самій дійти висновку, про що ж йде мова в тій чи іншій загадці. Розгадуючи їх, дитина створює логічні ланцюжки, що є першою цеглиною в процесі формування критичної думки.

Сама загадка розповідає про процес приготування. З однієї сторони, це ніби звична справа, яку бачив кожен, проте Глібов в своєму чудовому віршованому стилі описує її для юних читачів. Голова ідея твору полягає в тому, що вміння готувати по-справжньому смачну їжу – це неймовірний талант, яким володіє не кожен. До речі, читати онлайн книгу «Химерний маленький» Леоніда Глібова українською мовою можна на нашому сайті.

Ще однією мораллю, яку заслав письменник, є думка, що їжа на смак буде така, яким було приготування. Тут можна побачити глибшу мораль, яка говорить про те, що закладені в працю зусилля обернуться в відповідний результат.

А самостійно ознайомитись з думками автора можна лише скачавши книгу «Химерний маленький» Леоніда Глібова безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скориставшись нашим ресурсом електронних книг.

Тут ви можете слухати читання онлайн вірш “Химерний, маленький” Леоніда Глібова українською мовою абсолютно безкоштовно.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Химерний маленький» Леоніда Глібова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Химерний маленький» Леоніда Глібова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Химерний маленький» Леоніда Глібова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на вірш «Химерний маленький» Леоніда Глібова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *