«Химерниця» Олена Печорна

«Химерниця» Олена Печорна

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
799 переглядів
799 переглядів

Про книгу «Химерниця» Олени Печорної

Книга «Химерниця» розповідає про чиновників з маленького міста на Поліссі, які в минулому скоїли страшну річ. Задля свого задоволення багатії зламали долю трьом молодим дівчатам. Але з кармою гратись не варто, тому на чоловіків чекала жахлива розплата: непохитна доля стала забирати у них найдорожче. Один за одним можновладці починають втрачати своїх коханих та дітей.

Жодні лікарні, жодні гроші не можуть їм в цьому зарадити. Руся, донька мера міста, також занедужує від тяжкої та невиліковної хвороби легень. З відчаю батько відвозить її в хатину до Химерниці, яка має екстрасенсорні та цілительські здібності. Будиночок захований в глибині лісу. На щастя, Русі стає краще серед спокою дерев. Дівчина ще й знаходить своє кохання. Але хвороба відступати не планує, адже її коріння йдуть від жахливого вчинку її батька, а також від страждань невинних дівчат.

Якщо вам цікаво, чи зможе Руся подолати хворобу та стати щасливою, тоді починайте читати онлайн книгу «Химерниця» Олени Печорної українською мовою. На наступних сторінках твору ви дізнаєтесь про те, чи розкається батько у своїх жахливих гріхах, а також як сплетені долі його доньки та тих інших дівчат.

Скачати книгу «Химерниця» Олени Печорної безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) вам можна на даному ресурсі.

Завантажити безкоштовно книгу «Химерниця» Олени Печорної

Рекомендації

Відгуки на книгу «Химерниця» Олени Печорної

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *