«Химери Дикого поля» Владислав Валерійович Івченко

«Химери Дикого поля» Владислав Валерійович Івченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1261 переглядів
1261 переглядів

Про книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко

Є в Україні чимало таємничих місцевостей, оповитих легендами та стародавніми оповідями. Одне з них – невелика річка Снів. Старожили стверджують, що мандрівка сюди – надзвичайно складна місія, удостоюються такої честі лише обрані. Чи так це насправді? Дізнаєтесь про це, почавши читати онлайн книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко українською мовою.

З давніх давен на берегах річки Снів живуть відважні воїни, котрі оселяються тут для боротьби з нечистю. Вони заснували власну республіку, обрали головнокомандувача та створили закони, котрим повинні підкорятися всі жителі.

Вижити тут надзвичайно важко. Вціліти можуть лише відчайдухи, котрі не припиняють своєї боротьби зі злими духами. Герої книги «Химери Дикого поля» щоразу ризикують власним життям, намагаючись захистити власну республіку від нападів демонів та відьом.

Двоє детективів прибувають сюди в пошуках правди. Вони не вірять оповідям та легендам. Чоловіки хочуть на власні очі побачити чудовиськ, котрі сторіччями тероризують наметові містечка захисників.

Ніхто з детективів навіть не здогадувався, чим закінчиться для них мандрівка до берегів річки Снів. Які сюрпризи очікують їх в цій загадковій місцевості? Дізнаєтесь про це, якщо вирішите скачати книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (fb2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Цитати з книги «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко

– У рабів зовсім немає відпочинку?

– Від відпочинку народжуються бунтівні думки. Раби мусять працювати увесь час.

Завантажити безкоштовно книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *