«Химери Дикого поля» Владислав Валерійович Івченко

«Химери Дикого поля» Владислав Валерійович Івченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1791 переглядів
1791 переглядів

Короткий зміст книги «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко (анотація)

Є в Україні чимало таємничих місцевостей, оповитих легендами та стародавніми оповідями. Одне з них – невелика річка Снів. Старожили стверджують, що мандрівка сюди – надзвичайно складна місія, удостоюються такої честі лише обрані. Чи так це насправді? Дізнаєтесь про це, почавши читати онлайн книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко українською мовою.

З давніх давен на берегах річки Снів живуть відважні воїни, котрі оселяються тут для боротьби з нечистю. Вони заснували власну республіку, обрали головнокомандувача та створили закони, котрим повинні підкорятися всі жителі.

Вижити тут надзвичайно важко. Вціліти можуть лише відчайдухи, котрі не припиняють своєї боротьби зі злими духами. Герої книги «Химери Дикого поля» щоразу ризикують власним життям, намагаючись захистити власну республіку від нападів демонів та відьом.

Двоє детективів прибувають сюди в пошуках правди. Вони не вірять оповідям та легендам. Чоловіки хочуть на власні очі побачити чудовиськ, котрі сторіччями тероризують наметові містечка захисників.

Ніхто з детективів навіть не здогадувався, чим закінчиться для них мандрівка до берегів річки Снів. Які сюрпризи очікують їх в цій загадковій місцевості? Дізнаєтесь про це, якщо вирішите скачати книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (fb2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Цитати з книги «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко

– У рабів зовсім немає відпочинку?

– Від відпочинку народжуються бунтівні думки. Раби мусять працювати увесь час.

Скачати безкоштово книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *