«Химери Дикого поля» Владислав Івченко

«Химери Дикого поля» Владислав Івченко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4275 переглядів
4275 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Химери Дикого поля» Владислава Івченка (анотація)

Є в Україні чимало таємничих місцевостей, оповитих легендами та стародавніми оповідями. Одне з них – невелика річка Снів. Старожили стверджують, що мандрівка сюди – надзвичайно складна місія, удостоюються такої честі лише обрані. Чи так це насправді? Дізнаєтесь про це, почавши читати онлайн книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко українською мовою.

З давніх давен на берегах річки Снів живуть відважні воїни, котрі оселяються тут для боротьби з нечистю. Вони заснували власну республіку, обрали головнокомандувача та створили закони, котрим повинні підкорятися всі жителі.

Вижити тут надзвичайно важко. Вціліти можуть лише відчайдухи, котрі не припиняють своєї боротьби зі злими духами. Герої книги «Химери Дикого поля» щоразу ризикують власним життям, намагаючись захистити власну республіку від нападів демонів та відьом.

Двоє детективів прибувають сюди в пошуках правди. Вони не вірять оповідям та легендам. Чоловіки хочуть на власні очі побачити чудовиськ, котрі сторіччями тероризують наметові містечка захисників.

Ніхто з детективів навіть не здогадувався, чим закінчиться для них мандрівка до берегів річки Снів. Які сюрпризи очікують їх в цій загадковій місцевості? Дізнаєтесь про це, якщо вирішите скачати книгу «Химери Дикого поля» Владислава Валерійовича Івченко безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (fb2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Химери Дикого поля» Владислава Івченка та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Химери Дикого поля» Владислава Івченка: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Химери Дикого поля» Владислава Івченка і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Цитати з книги «Химери Дикого поля» Владислава Івченка

– У рабів зовсім немає відпочинку?

– Від відпочинку народжуються бунтівні думки. Раби мусять працювати увесь час.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Химери Дикого поля» Владислава Івченка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *