«І будуть люди» Анатолій Дімаров

«І будуть люди» Анатолій Дімаров

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
20277 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «І будуть люди» Анатолія Дімарова (анотація)

Книга «І будуть люди» Анатолія Дімарова вперше була опублікована в трьох томах (1964,1966,1968), а трохи пізніше вже в одній книзі, розділеній на частини. На жаль оригінал без правок та цензури зміг вийти тільки у 2006 році. А вже через чотирнадцять років на екрани вийшов однойменний серіал, над яким працювали цілих п’ять років.

Звичайно, серіал — це цікаво, але ми завжди радимо нашим читачам перед переглядом ознайомитися з оригіналом, а саме з книгою.

Фраза «і будуть люди на землі» була взята у визначного поета Тараса Григоровича Шевченка – це основа, яка надихнула нашого автора на цей твір. Ви дізнаєтесь, як жили люди в Україні на Полтавщині в перші десятиліття після окупації російсько-радянської влади в 1920 роках. Радимо читати онлайн усім книгу «І будуть люди» Анатолія Дімарова українською мовою.

Тяжка доля звичайних сільських людей в період колективізації та Голодомору, справжня правда, якої так боялась та приховувала радянська влада.

Ми впевнені, що цей роман не залишить байдужим ні одного читача.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «І будуть люди» Анатолія Дімарова та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «І будуть люди» Анатолія Дімарова: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «І будуть люди» Анатолія Дімарова і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Скачати безкоштово книгу «І будуть люди» Анатолія Дімарова українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «І будуть люди» Анатолія Дімарова

Одна відповідь до “І будуть люди”

  1. Юлія Юлія сказав:

    Після перегляду серіалу я вирішив прочитати книгу «І будуть люди». Не дивлячись на великий зміст, цей твір я прочитала менше чим за тиждень. Мені дуже сподобалось, раджу скачати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *