«І день як вимір нашого життя» Олександр Васильович Афонін

«І день як вимір нашого життя» Олександр Васильович Афонін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
807 переглядів
807 переглядів

Про книгу «І день як вимір нашого життя» Олександра Васильовича Афоніна

Олександр Васильович Афонін – відомий громадський діяч та людина з надзвичайно поетичною душею. Його роздуми та переживання, вміння милуватися навколишньою красою та думки про майбутнє породили надзвичайно красиву книгу – поетичну збірку «І день як вимір нашого життя». Її автор не просто зачаровує читачів тонким і глибоким баченням свого оточення, а й милується кожним прожитим днем, вбачаючи в ньому особливе призначення і дарунок від щедрої долі.

До книги увійшли твори, написані двома мовами – українською та російською. Такий строкатий мовленнєвий малюнок обраний не випадково – він органічно вписується у розмаїття художнього оспівування нашої дійсності. Тематика та стилі творів Афоніна вражають широким розмахом. Починаючи читати онлайн цю збірку, відчуваєш себе на хвилях, які перекочують з романтики в обійми філософії, звідти – до драматизму подій, а потім, забираючи всі переживання, занурюють у мальовничу природу.

Автор довів своєю поезією, що всі події та емоції можна перетворити на мелодійні рядки, що відразу припадають до душі. Як сходить і сідає сонце, квітнуть дерева, землю вкриває перший сніг, природа засинає зимовим сном, йде дощ або з’являється веселка – це все та багато іншого не залишається поза увагою митця. У кожній зміні природи він вбачає особливу красу та намагається передати її читачеві. Афонін впевнений: тільки та людина буде по-справжньому щасливою, яка вміє помічати навіть у буденних речах натхнення і красу.

Книга «І день як вимір нашого життя» складається з чотирьох великих розділів, кожен з яких присвячено певній порі року. Проте автор оспівує не тільки природні зміни – він намагається перетворити природу в емоційні відтінки та провести паралелі між ліричним баченням природи та деякими подіями особистого та суспільного життя.

Усі вірші Олександра Васильовича невеликі за обсягом, проте саме в цьому полягає справжня майстерність – вкласти у кілька рядків думки неосяжної глибини. Якщо ви хочете насолодитися співочим слогом автора, поміркувати над кожним прожитим днем, радимо скачати «І день як вимір нашого життя» Олександра Васильовича Афоніна. Цей твір ви знайдете в нашій електронній бібліотеці безкоштовно та без регістрації у форматах fb2, txt, epub та rtf.

Цитати з книги «І день як вимір нашого життя» Олександра Васильовича Афоніна

Дехто каже, що Свєтліцький – радше музикант, ніж поет. Але тільки про поезію ви зможете почути від нього таке: "це гівно. Хоча дотепер людство не вигадало нічого кращого".

Завантажити безкоштовно книгу «І день як вимір нашого життя» Олександра Васильовича Афоніна

Рекомендації

Відгуки на книгу «І день як вимір нашого життя» Олександра Васильовича Афоніна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *