«І не лишилось жодного» Аґата Крісті

«І не лишилось жодного» Аґата Крісті

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1850 переглядів
1850 переглядів

Про книгу «І не лишилось жодного» Аґати Крісті

За що читачі ось уже протягом століття люблять і поважають Аґату Крісті? В першу чергу за те, мабуть, що письменниця все розкладає по полочкам. Закривши її черговий роман, у вас ніколи не виникне питань ні по героям, ні по сюжету. Классика детективного жанру! Та навіщо розводити балачки? Гайда читати!

Книга «І не лишилось жодного» («Десять негритят») одна із багатьох шедеврів автора. Можливо, ви бачили її екранізацію, але познайомитись з оригіналом дійсно варто. Той шарм та інтригу, яку створює автор, не в змозі передати на екрані ні один кіношник.

Пам’ятаєте ту жахливу рахівничку про десять негритят? Віршик став пророчим для гостей віддаленої садиби на острові посеред моря. Відчуваєте цю атмосферу? Еге ж!
Читати онлайн книгу «І не лишилось жодного» Аґати Крісті українською мовою сподобається широкому колу книголюбів. Інтригуючий початок, заплутаний сюжет, колоритні персонажі, і страшне місце, де розгортаються не менш страшні події…

Хто головний злодій, стане відомо у самому фіналі. Незважаючи на те, що він явно вижив з розуму, має свою харизму, і, можливо, своїх прихильників серед читачів.
Пропонуємо скачати книгу «І не лишилось жодного» Аґати Крісті безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб). Ваш вечір буде хвилюючим та цікавим!

Завантажити безкоштовно книгу «І не лишилось жодного» Аґати Крісті

Рекомендації

Відгуки на книгу «І не лишилось жодного» Аґати Крісті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *