«І паралельні перетинаються» Сергій Гридін

«І паралельні перетинаються» Сергій Гридін

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
951 переглядів
951 переглядів

Про книгу «І паралельні перетинаються» Сергія Гридіна

Талановитий український письменник Сергій Гридін пише не лише про кумедні фантастичні пригоди школярів. Він також не може проходити осторонь болючих проблем дітей і підлітків, яким він вирішив присвятити свою творчість. Його книга «І паралельні перетинаються» – хвилююча історія, присвячена проблемі підліткового самогубства через розповсюдження у соціальних мережах груп смерті.

У центрі сюжетної лінії твору постає звичайний підліток Роман – дитина з благополучної родини, яка через непорозуміння у школі та вдома вирішила вдатися до суїциду, вступивши до однієї з віртуальних «груп смерті».

Починаючи читати онлайн цю глибоку й вражаючу книгу, відразу розумієш її ключову ідею: автор змальовує два окремі, паралельні світи: світ підлітків і дорослих. Як часто ми бачимо, ці світи не перетинаються. Може, варто порушити всі геометричні закони і спробувати піти назустріч одне одному, щоб ці прямі не лише перетиналися, а й утворити сумісну фігуру – більш міцну та яскраву? Чи дійде Роман такого висновку, коли намагатиметься покінчити із собою?

Історія, викладена на сторінках роману «І паралельні перетинаються», є надзвичайно реалістичною. Автор акцентує увагу на внутрішньому світі підлітків – їхніх переживаннях і сумнівах, страхах і стереотипах. Глибина і мудрість цієї книги полягають в неупередженому ставленні до підліткових проблем, розкриттю їхньої важливості для підростаючого покоління.

Рекомендуємо скачати «І паралельні перетинаються» Сергія Гридіна не лише одноліткам головного героя, а й їхнім батькам, учителям для повного розуміння душевного стану школярів. Після прочитання цього відвертого роману ви дізнаєтеся, як треба спілкуватися з підлітками, замкненими у собі, недовірливими та агресивними.

Червоною ниткою крізь сюжетну лінію проходить важлива думка, що може врятувати наше суспільство: спілкування с реальності набагато важливіше, цінніше і безпечніше, ніж «віртуальна дружба» у соцмережах. Усі бажаючі знайдуть цей повчальний і пронизливий твір у нашій бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту мають змогу отримати електронні матеріали безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «І паралельні перетинаються» Сергія Гридіна

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *