«І прибуде суддя» Володимир Савович Лис

«І прибуде суддя» Володимир Савович Лис

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
3171 переглядів
3171 переглядів

Короткий зміст книги «І прибуде суддя» Володимира Савовича Лиса (анотація)

Володимир Савович Лис – талановитий український письменник сучасності, відомий своїми гостросюжетними детективами та драматичними історіями з відлунням містики. Його книга «І прибуде суддя» – черговий захоплюючий роман про спроби розібратися в таємницях моторошного містечка Стара Вишня. Для головного героя це розслідування перетворилося у перегони зі смертю.

Юний випускник юридичного факультету Георгій завжди прагнув стати справедливим суддею. Свої наміри він вирішив реалізувати у невеличкому поліському містечку Стара Вишня, куди відправився нічним потягом. Проте його мрії розбиваються вщент, коли він стикається з ланцюгом жахливих і загадкових смертей.

Спочатку Георгій бачить, як вмирає провідниця потягу Людмила. Невдовзі після цього хлопець стикається з ще однією трагедією – вбивством дівчини Ніли. Чим більше головний герой намагається зануритися в ці темні справи, тим більше потрапляє до трясовини.

Самогубство місцевого судді повністю збиває хлопця з пантелику. Георгій розуміє: якась темна сила керує Старою Вишнею, і він має стати наступною жертвою. Одержимість жагою справедливості та бажанням розплутати цей темний лабіринт штовхають головного героя на відчайдушні вчинки. У нього немає вибору: або він розставить всі крапки над «і» та покарає винних, або його знищить невидимий ворог.

Роман «І прибуде суддя» можна вважати суцільною містифікацією з елементами психологічного трилера. Письменник з властивою йому витонченістю зображує боротьбу ілюзій та реальності та між рядків задає читачеві багато неоднозначних питань. Чи маємо ми право судити інших, міряючи справедливість своїми моральними категоріями? Чи завжди винесений вирок є справедливим, навіть якщо навколо бачиш багато об’єктивних доказів? Образ Георгія – це не лише морально нелегка робота в юридичній галузі, а й суддя всередині кожного з нас.

Якщо ви хочете полоскотати собі нерви та поміркувати над філософією моралі, ця книга ідеально підійде до вашого внутрішнього стану. Тим, хто хоче скачати «І прибуде суддя» Володимира Савовича Лиса, ми пропонуємо електронні матеріали у форматах fb2, txt, epub та rtf. Також у вас є можливість читати онлайн цю захоплюючу книгу безкоштовно та без реєстрації.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «І прибуде суддя» Володимира Савовича Лиса українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «І прибуде суддя» Володимира Савовича Лиса українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «І прибуде суддя» Володимира Савовича Лиса

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *