«І це все, що я хотіла сказати про кохання» Світлана Петрівна Веренич

«І це все, що я хотіла сказати про кохання» Світлана Петрівна Веренич

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
529 переглядів
529 переглядів

Про книгу «І це все, що я хотіла сказати про кохання» Світлани Петрівни Веренич

Про що цей роман – про кохання чи про життя? Чи можна взагалі відокремити одне від іншого? Хто візьме на себе таку сміливість?

Ця історія – це міцно переплутані між собою чотири людські долі, чотири життєві драми. Чи може щось допомогти піднятися з безодні відчаю жінкам, які пережили найстрашніше – насильство, що понівечило не тільки їхнє тіло, але й душу?.. Чи може щось втримати зраджену дівчину від жахливого кроку – від аборту?.. Чи може хтось упросити її не вбивати ще ненароджене дитя, зберігти його життя?..

Героїня роману «І це все, що я хотіла сказати про кохання» Ліза занадто рано зіштовхнулася зі злом, але зустрічі з літнім вченим, загадковою письменницею та недолугою на перший погляд перукаркою, які кожен по-своєму протистоять непростим викликам, допомагають їй прийняти рішення, що змінить все в її долі.

Цей роман можна порівняти з рондо, де одна сюжетна лінія-мелодія переплітається з іншою, повторюючись у іншій машкарі. І писалася вона суто для жінок, бо звучить надто по-жіночому, інтимно…

Завантажити безкоштовно книгу «І це все, що я хотіла сказати про кохання» Світлани Петрівни Веренич

Рекомендації

Відгуки на книгу «І це все, що я хотіла сказати про кохання» Світлани Петрівни Веренич

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *