«І в пустелі ростуть квіти» Євгенія Береженська

«І в пустелі ростуть квіти» Євгенія Береженська

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
578 переглядів
578 переглядів

Про книгу «І в пустелі ростуть квіти» Євгенії Береженської

Жіноча доля переповнена випробуваннями, котрі здатна подолати тільки сильна особистість. В цьому ви переконаєтесь, почавши читати онлайн книгу «І в пустелі ростуть квіти» Євгенії Береженської українською мовою.

Наталі сорок два роки. За своє життя вона зіштовхнулась з величезною несправедливістю. На випускному вечері її зґвалтували та зробили мішенню для насмішок серед ровесників. Ніхто не захотів допомогти дівчині. Оточуючі звинувачували її, вважаючи, що саме вона спровокувала хлопців до цього жахливого вчинку.

Згодом героїня книги «І в пустелі ростуть квіти» вийшла заміж, але й цього разу їй не пощастило. Чоловік Наталі Степан виявився справжнім монстром, тираном, який звик тримати своїх близьких в залізних рукавицях.

Душа Наталії більше не була тим квітучим садом. Вона перетворилась в справжню пустелю. Доля вирішила змилуватись над жінкою і подарувала їй зустріч з пенсіонеркою та глухонімим чоловіком. Життя Наталі наповнюється новими барвами, однак звістка від сина знову приносить в нього біль, страх і розчарування.

Жінка дізнається про проблеми Степана. Чи наважиться вона врятувати чоловіка, котрий знущався над нею? Чи ризикне щастям, яке так довго шукала? Щоб дізнатись про це, пропонуємо скачати книгу «І в пустелі ростуть квіти» Євгенії Береженської безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом зі списку: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «І в пустелі ростуть квіти» Євгенії Береженської

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *