«І зайде сонце» Нора Робертс

«І зайде сонце» Нора Робертс

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
289 переглядів
289 переглядів

Про книгу «І зайде сонце» Нори Робертс

Радість і смуток, щастя та розчарування, віра в майбутнє і розпач через невиправдані надії – все це ви знайдете, почавши читати онлайн книгу «І зайде сонце» Нори Робертс українською мовою.

Автор роману розкаже неймовірну історію чарівної Бодін Лонгбов. Її життя надзвичайно насичене. Про таку долю може мріяти кожна жінка. Вона унаслідувала величезний сімейний бізнес. В її руки перейшла відома корпорація з ідеальною репутацією та сотнями працівників. Для справжнього щастя в жінки є все: люблячий чоловік, дружня сім’я, вплив та необмежені фінансові можливості.

Однак згодом героїня книги «І зайде сонце» зіштовхується з примарою, котра руйнує все, чого вона так довго добивалася. Особа, що в минулому принесла сім’ї Бодін тільки розпач і сльози, знову з’являється в її житті.

На території сімейного готелю родини Лонгбов стається низка жорстоких вбивств. Це миттю руйнує репутацію закладу та ставить під загрозу його подальше існування. Жінка повинна врятувати бізнес, адже від нього залежить благополуччя всієї сім’ї.

Бодін має діяти рішуче, адже в будь-який момент кількість жертв може стрімко збільшитись. У жінки майже не залишається часу, тому вона йде на ризик, котрий може коштувати їй майбутнього. Чи виправдає він себе? Про це ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати книгу «І зайде сонце» Нори Робертс безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «І зайде сонце» Нори Робертс

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *