«І знайдеш ти скарб у собі» Лоран Гунель

«І знайдеш ти скарб у собі» Лоран Гунель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2429 переглядів
2429 переглядів

Короткий зміст книги «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунелі (анотація)

Чудова книга, яку можна назвати посібником для тих, хто зневірився і прагне знайти свою точку опори, але в силу якихось обставин не знає, як це зробити та в якому напрямку продовжувати рухатися далі. Лоран Гунель – це справжній філософ сучасності і психолог, який торкається найтонших струн людської душі.

Книга «І знайдеш ти скарб у собі» — це, перш за все, шлях до самого себе, бо тільки людина може стати сама собі справжньою опорою у важкі часи, коли здається, що весь світ стає чужим. Але головне питання в тому, чому саме атеїстка Аліса несподівано починає відкривати сенс віри не лише для себе, а і для свого істинно віруючого друга – священника Жеремі. До чого ж може привести справжня свобода, бажання допомогти і трохи креативу, ви дізнаєтеся, коли прочитаєте цей твір.

Ні, цей роман зовсім не про зневіру і пошук якоїсь невідомої правди за межами Біблії. Навіть навпаки, тим, хто буде читати онлайн «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля українською мовою, відчиняться «нові старі ворота», на які автор дає можливість подивитися зовсім по-сучасному. А поради від автора, як стати щасливим, дивним чином спрацьовують у реальному житті.

І якщо ви хочете побачити, що ж за відкриття може ще зробити сучасна людина, то пропонуємо скачати книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), представлену в електронних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунелі українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу. Це стосується і стислого переказу. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунелі українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунелі

Одна відповідь до “І знайдеш ти скарб у собі”

  1. Галина Галина сказав:

    Мені іноді здається, що Лоран Гунель своїми творами ніби дивиться в душу читача. Книга «І знайдеш ти скарб у собі» стала для мене справжнім відкриттям. Багато порад та рекомендацій я змогла застосувати у своєму житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *