«І знайдеш ти скарб у собі» Лоран Гунель

«І знайдеш ти скарб у собі» Лоран Гунель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
196 переглядів
196 переглядів

Про книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунелі

Чудова книга, яку можна назвати посібником для тих, хто зневірився і прагне знайти свою точку опори, але в силу якихось обставин не знає, як це зробити та в якому напрямку продовжувати рухатися далі. Лоран Гунель – це справжній філософ сучасності і психолог, який торкається найтонших струн людської душі.

Книга «І знайдеш ти скарб у собі» — це, перш за все, шлях до самого себе, бо тільки людина може стати сама собі справжньою опорою у важкі часи, коли здається, що весь світ стає чужим. Але головне питання в тому, чому саме атеїстка Аліса несподівано починає відкривати сенс віри не лише для себе, а і для свого істинно віруючого друга – священника Жеремі. До чого ж може привести справжня свобода, бажання допомогти і трохи креативу, ви дізнаєтеся, коли прочитаєте цей твір.

Ні, цей роман зовсім не про зневіру і пошук якоїсь невідомої правди за межами Біблії. Навіть навпаки, тим, хто буде читати онлайн «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля українською мовою, відчиняться «нові старі ворота», на які автор дає можливість подивитися зовсім по-сучасному. А поради від автора, як стати щасливим, дивним чином спрацьовують у реальному житті.

І якщо ви хочете побачити, що ж за відкриття може ще зробити сучасна людина, то пропонуємо скачати книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунеля безкоштовно, без реєстрації та sms (смс), представлену в електронних форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Завантажити безкоштовно книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунелі

Рекомендації

Відгуки на книгу «І знайдеш ти скарб у собі» Лорана Гунелі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *