«Ідеальна мати» Еймі Моллой

«Ідеальна мати» Еймі Моллой

  • Назва: Ідеальна мати
  • Письменник: Еймі Моллой
  • Рік: 2020
  • Видавництво: Vivat
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 9789669429742
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1182 переглядів
1182 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ідеальна мати» Еймі Моллой (анотація)

Жанр сучасного трилеру захоплюю нас с перших сторінок. Романи, написані в цьому популярному жанрі, змушують серце битись частіше, а свідомість – малювати неймовірні картини, сповнені болем, страхом і відчаєм.

Радимо читати онлайн книгу «Ідеальна мати» Еймі Моллой українською мовою кожному, хто любить полоскотати свої нерви. Роман здивує неймовірною інтригою і змусить задуматись над проблемами сучасного материнства.

Героїні книги – матері, діти яких були народжені в травні. Вони полюбляють збиратись в парку і ділитись подіями, що відбулись в їх житті за останні кілька днів. Для багатьох із них це чи не єдина можливість відпочити від гір пелюшок, недоспаних ночей і дитячого плачу.

Новим місцем зустрічі героїнь книги «Ідеальна мати» повинен стати місцевий бар. Матері залишають своїх дітей разом з няньками і відправляються в заклад. Однак не встигли подруги замовити першу випивку, як одна з них дізнається про викрадення своєї дитини.

Згодом біля дому Вінні з’являються поліцейські. Детективи викликають жінку на допити і ставлять їй дуже незручні запитання. Життя Вінні стає суспільним надбанням і журналісти починають ритись в її брудній білизні, намагаючись знайти сенсацію.

Чи зможе Вінні захистити себе від суспільства? Щоб дізнатись про це, достатньо скачати книгу «Ідеальна мати» Еймі Моллой безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт) rtа (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ідеальна мати» Еймі Моллой українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ідеальна мати» Еймі Моллой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *