«Ідеальна мати» Еймі Моллой

«Ідеальна мати» Еймі Моллой

  • Назва: Ідеальна мати
  • Письменник: Еймі Моллой
  • Рік: 2020
  • Видавництво: Vivat
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 9789669429742
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
400 переглядів
400 переглядів

Про книгу «Ідеальна мати» Еймі Моллой

Жанр сучасного трилеру захоплюю нас с перших сторінок. Романи, написані в цьому популярному жанрі, змушують серце битись частіше, а свідомість – малювати неймовірні картини, сповнені болем, страхом і відчаєм.

Радимо читати онлайн книгу «Ідеальна мати» Еймі Моллой українською мовою кожному, хто любить полоскотати свої нерви. Роман здивує неймовірною інтригою і змусить задуматись над проблемами сучасного материнства.

Героїні книги – матері, діти яких були народжені в травні. Вони полюбляють збиратись в парку і ділитись подіями, що відбулись в їх житті за останні кілька днів. Для багатьох із них це чи не єдина можливість відпочити від гір пелюшок, недоспаних ночей і дитячого плачу.

Новим місцем зустрічі героїнь книги «Ідеальна мати» повинен стати місцевий бар. Матері залишають своїх дітей разом з няньками і відправляються в заклад. Однак не встигли подруги замовити першу випивку, як одна з них дізнається про викрадення своєї дитини.

Згодом біля дому Вінні з’являються поліцейські. Детективи викликають жінку на допити і ставлять їй дуже незручні запитання. Життя Вінні стає суспільним надбанням і журналісти починають ритись в її брудній білизні, намагаючись знайти сенсацію.

Чи зможе Вінні захистити себе від суспільства? Щоб дізнатись про це, достатньо скачати книгу «Ідеальна мати» Еймі Моллой безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) файлом: fb2 (фб2), txt (тхт) rtа (ртф), epub (єпаб).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ідеальна мати» Еймі Моллой

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *