«Ідеальна» Сесілія Агерн

«Ідеальна» Сесілія Агерн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
498 переглядів
498 переглядів

Про книгу «Ідеальна» Сесілії Агерн

Книга «Ідеальна» – продовження роману «Таврована» і завершення цієї двотомної епопеї. Сесілія Агерн пропонує читачам продовжити нелегкий шлях до справедливості разом з головною героїнею – сімнадцятирічною Селестіною Норт, яка отримала довічну відзнаку – тавро, що обмежувало повноцінне життя та відкинуло на периферію суспільства. Проте цей удар не зламав відважну дівчину – незважаючи на те, що вона залишилася на самоті через зраду близьких людей, Селестіна продовжила боротьбу самотужки…

Роман «Ідеальна», на відміну від попередньої частини циклу, відрізняється неймовірною динамікою та постійною зміною локацій. Поряд з Селестіною, на перший план виходить Керрік – хлопець, який виявляється єдиним, хто підтримує нещасну дівчину. Не дивно, що спілкування молодих людей переростає у дещо більше, проте Арт, колишній хлопець головної героїні, також ще має почуття до Селестіни.

У що виллється цей непростий любовний трикутник та чим завершаться небезпечні «ігри з вогнем» відчайдушної дівчини, яка вирішила вивести на чисту воду головного суддю Трибуналу, ви дізнаєтеся, якщо вирішите читати онлайн цей захоплюючий роман.

Крізь усю книгу червоною ниткою проходить повчальна думка: в житті не існує ідеалу, навіть в найідеальнішому суспільстві є свої вади, що приносять чимало страждань. Реалістичний та переконливий образ головної героїні довів: людина лише тоді залишається людиною, якщо має право на помилку та припускається помилок – без цього немає роботи над собою та особистісного зростання.

Якщо ви хочете дізнатися, якою є кінцівка цієї антиутопії в жанрі Young Adult, поспішайте скачати «Ідеальна» Сесілії Агерн. Цей твір не лише подарує вам насолоду від напруженого та гострого сюжету, а й змусить переосмислити суспільні та моральні цінності, звернути більшу увагу на своїх друзів та близьких людей, з розуміння і мудрістю ставитися до їхніх недоліків.

Ця книга чекає на своїх вдумливих читачів у нашій електронній бібліотеці у форматах fb2, txt, epub та rtf. Відвідувачі нашого сайту отримають її безкоштовно та без реєстрації.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ідеальна» Сесілії Агерн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *