«Ідеальність» Юлія Кубай

«Ідеальність» Юлія Кубай

  • Назва: Ідеальність
  • Письменник: Юлія Кубай
  • Рік: 2021
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Трилери
  • ISBN: 978-617-12-8456-2
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
192 переглядів
192 переглядів

Про книгу «Ідеальність» Юлії Кубай

Кажуть, що ідеальних не буває. Проте Андрій, головний герой роману, вирішив довести протилежне, побудувавши своє життя на принципах ідеалізму. У тих, хто буде читати онлайн книгу «Ідеальність» Юлії Кубай українською мовою, він, безперечно, викличе повагу, проте, тільки на самому початку.

У Андрія відмінна юридична освіта, швидка та успішна кар’єра, врода, харизма і вроджена привабливість. І це тільки початок. Дружина – красуня з красунь, двоє чудових дітей, будинок мрії і таке саме життя. Так, Андрій спростував теорію неідеальності, довівши це на своєму прикладі. Проте він забув, що у кожної медалі є дві сторони. І в ідеалу вона виявилася надзвичайно моторошною.

Райське життя чоловіка розсипалося, немов картковий будиночок після одного трагічного дня, коли в страшній автотрощі загинула вся його родина. Андрію ж почали надходити записки, зі змісту яких стало зрозуміло, що винуватцем його зламаного життя є аж ніяк не випадок – за цим стоїть конкретна людина.

То кому ж став кісткою у горлі цей ідеальний чоловік? У чому тут справа: у заздрощах чи, може, Андрій насправді не був настільки вже ідеальним? Як він буде жити далі? Та чи зможе помститися вбивці своєї родини?

Щоб дізнатися це, а також розібратися, чи варто прагнути ідеальності за будь-яку ціну, пропонуємо скачати книгу «Ідеальність» Юлії Кубай у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб) безкоштовно, без реєстрації та sms (смс).

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ідеальність» Юлії Кубай

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *