«Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патрік Ленсіоні

«Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патрік Ленсіоні

  • Назва: Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості
  • Письменник: Патрік Ленсіоні
  • Рік: 2016
  • Видавництво: Клуб Сімейного Дозвілля
  • Жанр: Просто про бізнес
  • ISBN: 978-617-12-3818-3, 978-617-12-3817-6, 978-617-12-2720-0, 978-0-7879-6075-6
  • Фрагмент
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2356 переглядів
2356 переглядів

Про книгу «Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патріка Ленсіоні

Книга “Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості” – поєднання захоплюючого художнього сюжету з мудрими порадами від видатного бізнес-тренера Патріка Ленсіоні. Цю працю варто читати всім керівникам і менеджерам, які хочуть знайти або “виховати” ідеальних командних гравців у робочому колективі, а також тим, хто прагне підвищити свою продуктивність і стати цінним співробітником команди.

Головний герой бізнес-роману – Джефф Шенлі, який працював у компанії, очолюваній Кетрін Петерсон у попередній книзі Патріка “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог”. Мудра жінка, яка виявилася успішним генеральним директором, згодом пішла у відставку, і Джефф також звільнився з компанії. Його запросив на управлінську посаду дядько Боб – керівник великої організації. Через проблеми зі здоров’ям Боб передав усі повноваження своєму племіннику. Тепер Джеффу доведеться згадати все, чому його навчила Кетрін Петерсен, та втілити її принципи в життя величезної компанії з кількома сотнями співробітників.

Книга “Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості” – це тернистий шлях поразок і перемог молодого керівника без управлінського досвіду. Патрік Ленсіоні показує, як виробити риси успішного командного гравця.

За переконанням автора, існує три ключові цінності та компетентності для злагодженої роботи в команді – смирення, бажання діяльності та кмітливість. У чому полягає їхня сутність та як вони допомагають у командній грі, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цю працю.

Роман “Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості” написаний легкою та зрозумілою мовою та затягує динамічним і цікавим сюжетом. На сторінках цієї книги читач знайде безліч ситуацій, коли бракує справжніх командних гравців, та шляхи визначення недоліків для командної роботи.

Патрік Ленсіоні розкриває секрети ефективного командоутворення з детальним описом кожного етапу. Всім, хто хоче стати ідеальним гравцем для своєї команди, обов’язково треба ознайомитися з цією працю для отримання чіткого керівництва до дії.

Скачати безкоштово книгу «Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патріка Ленсіоні українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патріка Ленсіоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *