«Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патрік Ленсіоні

«Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патрік Ленсіоні

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
5148 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патріка Ленсіоні (анотація)

Книга “Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості” – поєднання захоплюючого художнього сюжету з мудрими порадами від видатного бізнес-тренера Патріка Ленсіоні. Цю працю варто читати всім керівникам і менеджерам, які хочуть знайти або “виховати” ідеальних командних гравців у робочому колективі, а також тим, хто прагне підвищити свою продуктивність і стати цінним співробітником команди.

Головний герой бізнес-роману – Джефф Шенлі, який працював у компанії, очолюваній Кетрін Петерсон у попередній книзі Патріка “П’ять вад у роботі команди. Історії реальних викликів і перемог”. Мудра жінка, яка виявилася успішним генеральним директором, згодом пішла у відставку, і Джефф також звільнився з компанії. Його запросив на управлінську посаду дядько Боб – керівник великої організації. Через проблеми зі здоров’ям Боб передав усі повноваження своєму племіннику. Тепер Джеффу доведеться згадати все, чому його навчила Кетрін Петерсен, та втілити її принципи в життя величезної компанії з кількома сотнями співробітників.

Книга “Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості” – це тернистий шлях поразок і перемог молодого керівника без управлінського досвіду. Патрік Ленсіоні показує, як виробити риси успішного командного гравця.

За переконанням автора, існує три ключові цінності та компетентності для злагодженої роботи в команді – смирення, бажання діяльності та кмітливість. У чому полягає їхня сутність та як вони допомагають у командній грі, ви дізнаєтесь, якщо вирішите скачати й прочитати цю працю.

Роман “Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості” написаний легкою та зрозумілою мовою та затягує динамічним і цікавим сюжетом. На сторінках цієї книги читач знайде безліч ситуацій, коли бракує справжніх командних гравців, та шляхи визначення недоліків для командної роботи.

Патрік Ленсіоні розкриває секрети ефективного командоутворення з детальним описом кожного етапу. Всім, хто хоче стати ідеальним гравцем для своєї команди, обов’язково треба ознайомитися з цією працю для отримання чіткого керівництва до дії.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патріка Ленсіоні українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патріка Ленсіоні українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ідеальний командний гравець. Як розпізнати і розвинути три основних якості» Патріка Ленсіоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *