«Ідеальний шантаж» Леся Найденко

«Ідеальний шантаж» Леся Найденко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
411 переглядів
411 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко (анотація)

Всі біди від чоловіків. Я переконувалась у цьому щоразу, коли черговий “коханий” штовхав мене на дно фінансової прірви. Один — жив за мій рахунок, другий — узяв на моє ім’я кредит, а третій… про нього і згадувати не хочеться. Ну що за несправедливість?

Настав час помститися.

На щастя, природа наділила жінок особливою зброєю… Хитрістю? Так, але це не головне. Наш козир — здатність вагітніти. І якщо правильно обрати жертву, тобто щасливого татуся, можна непогано підзаробити.

Я вже чую, як у повітрі витає питання: “А раптом він не погодиться?”. Логічно. Так його ніхто і не питатиме. Йому навіть не обов’язково брати у цьому участь…


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ідеальний шантаж» Лесі Найденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *