«Іди за мною» Ліка Радош

«Іди за мною» Ліка Радош

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
891 переглядів
891 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Іди за мною» Ліки Радош (анотація)

Книга «Іди за мною» Ліки Радош – це не тільки хороший любовний роман, що може захопити свого читача щирістю емоцій, а й історія про пошуки себе в світі, де іноді все йде по зовсім іншому сценарію, ніж ти того очікуєш. Життя загалом досить непередбачувана річ, проте кожен намагається знайти той острівок спокою, де можна буде сховатись від усіх незгод цього світу. І для багатьох, як і для головної героїні, такий куточок спокою ототожнюється з нареченим – супутником життя, що завжди захистить від незгод.

Для героїні цього роману Тані світ перевернувся з ніг на голову. Все, що вона знала, виявилось не тим, чим видавало себе на перший погляд, а зрада підкралась так неочікувано, і так болюче.

Справа в тому, що наречений, якого вона кохала все своє свідоме життя, зробив пропозицію Тані не тому, що щиро кохав її, а через примус батьків дівчини. До речі, читати онлайн книгу «Іди за мною» Ліки Радош українською мовою можна на нашому сайті електронних книг.

Дівчину зрадили найрідніші – батьки, саме вони змусили повірити її в те, чого ніколи насправді не було. Тепер перед героїнею стоїть важкий вибір – розлучитися, розірвавши всі мости між собою та батьками, чи змусити свого чоловіка себе покохати. Але тут на сцену виходить інший хлопець, гарний знайомий дівчина, і та потрапляє до любовного трикутника.

Скачати книгу «Іди за мною» Ліки Радош можна безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб), скористувавшись нашим ресурсом електронних книг.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Іди за мною» Ліки Радош українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іди за мною» Ліки Радош

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *