«Ігри і казки, які лікують» Аліна Руденко

«Ігри і казки, які лікують» Аліна Руденко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
650 переглядів
650 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ігри і казки, які лікують» Аліни Руденко (анотація)

Книга «Ігри і казки, які лікують» Аліни Руденко, психологині і мами, яка на власному досвіді знає, що таке виховання дітей і які проблеми можуть виникати у батьків в його процесі. Написана книжка для сімейного читання, тому знайти щось цікаве і корисне зможуть як діти, так і дорослі.

Для батьків і просто дорослих, які працюють з дітьми, ця книга стане посібником, до якого можна звертатись за порадою у ситуаціях, коли звичайними способами впоратись не вдається. Є два дієвих засоби, які діють на дітей – казка і гра. Через гру малюк може отримати якісь практичні навички, а з допомогою казки – прожити певні емоційні і психологічні моменти.

Користуючись вправами та рекомендаціями, які є у книжці, можна допомогти дитині позбавитись від страхів, агресії, невпевненості, жадібності та інших явищ, які їй точно у житті ніякої користі не принесуть. Шкідливі звички бувають не лише у дорослих, а й у дітей, і про них авторка детально розповідає.

Також вона говорить про причини появи різних звичок і пояснює, як їх усунути. Бо якщо просто вимагати, щоб дитина, наприклад, припинила гризти нігті (чи мазати їх гірчицею, щоб їй не хотілось їх чіпати), то це не дасть бажаного результату, а от внутрішню напругу малюкові створить. Краще «лікуватись» казками та іграми, тоді і звички «повтікають» і настрій буде гарний.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ігри і казки, які лікують» Аліни Руденко українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ігри і казки, які лікують» Аліни Руденко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *