«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
135770 переглядів
135770 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна (анотація)

Ерік Берн – відомий американський психоаналітик, який є автором “ігрової” теорії міжособистісних стосунків. У своїй праці “Ігри, у які грають люди” вчений обґрунтовує та доводить свою гіпотезу, описуючи різноманітні вияви людської поведінки та природу конфліктів. Цю книгу буде цікаво читати навіть тим, хто не заглиблюється у психологічні дослідження, адже всі наукові положення ілюструються зрозумілими та буденними прикладами.

Книга “Ігри, у які грають люди” Еріка Берна – це праця, яка допоможе кожному дізнатися більше про світ, в якому ми живемо, про людей та про самого себе.

В основі теоретичної моделі Еріка Берна лежить положення про три стани, що знаходяться у свідомості та підсвідомості кожного з нас. У будь-якому віці в різних життєвих обставинах ми можемо бути Дорослим, Дитиною та Батьком. В залежності від того, яку роль обирає кожен із нас у певній ситуації спілкування, ми можемо породити або згасити конфлікт, досягти своєї мети або знайти компромісне рішення, що задовольнить усіх.

Праця “Ігри, у які грають люди” складається з двох частин. У першій половині книги автор описує сутність транзактного аналізу та розкриває психологічне поняття гри, що будується на основі життєвих сценаріїв. Значну увагу вчений приділяє правильному розподілу ролей.

У другій частині на читача чекає розмаїття ігор – ми беремо в них участь протягом усього життя, навіть не усвідомлюючи це. Сімейні та сексуальні ігри, ігри на вечірках або на робочому місці – кожна з граней нашого життя потребує детального аналізу.

Автор закликає до ретельного самоаналізу, адже на кожну нашу дію знаходиться відповідна реакція співрозмовника, і в наших силах повернути ситуацію в потрібне русло. На цих сторінках кожен знайде щось зі свого життя та зможе побачити причини своїх негараздів у стосунках.

Книга “Ігри, у які грають люди” допомагає звільнитися від запрограмованих дій та сценаріїв, які наклали свій відбиток на психічне життя ще в дитинстві. Ерік Берн вчить, як отримати внутрішню свободу. Якщо ви хочете навчитися аналізувати свої бажання й мотиви, розуміти внутрішній стан оточуючих та будувати ідеальні міжособистісні стосунки, вам обов’язково треба скачати книгу “Ігри, у які грають люди”.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна

3 відповіді до “Ігри, у які грають люди”

  1. Оксана Оксана сказав:

    Не розумію як її прочитати або скачати або купити ? В мене немає таких функцій. До кого звернутись щоб допомогли з цим ?

  2. Барбара Барбара сказав:

    Книга «Ігри, у які грають люди» стала для мене справжнім посібником. Так, її можна прочитати за один раз, але повертаючись знову і знову відкриваються нові знання. На практиці виявилось їх застосувати простіше ніж я думала.

  3. Олег Олег сказав:

    В цілому книга непогана, але до неї потрібно постійно повертатися, так як інформації дуже багато. Застосувати на практиці легко, головне – вникати в написане і аналізувати прочитане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *