«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9607 переглядів
9607 переглядів

Про книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна

Ерік Берн – відомий американський психоаналітик, який є автором “ігрової” теорії міжособистісних стосунків. У своїй праці “Ігри, у які грають люди” вчений обґрунтовує та доводить свою гіпотезу, описуючи різноманітні вияви людської поведінки та природу конфліктів. Цю книгу буде цікаво читати навіть тим, хто не заглиблюється у психологічні дослідження, адже всі наукові положення ілюструються зрозумілими та буденними прикладами.

Книга “Ігри, у які грають люди” Еріка Берна – це праця, яка допоможе кожному дізнатися більше про світ, в якому ми живемо, про людей та про самого себе.

В основі теоретичної моделі Еріка Берна лежить положення про три стани, що знаходяться у свідомості та підсвідомості кожного з нас. У будь-якому віці в різних життєвих обставинах ми можемо бути Дорослим, Дитиною та Батьком. В залежності від того, яку роль обирає кожен із нас у певній ситуації спілкування, ми можемо породити або згасити конфлікт, досягти своєї мети або знайти компромісне рішення, що задовольнить усіх.

Праця “Ігри, у які грають люди” складається з двох частин. У першій половині книги автор описує сутність транзактного аналізу та розкриває психологічне поняття гри, що будується на основі життєвих сценаріїв. Значну увагу вчений приділяє правильному розподілу ролей.

У другій частині на читача чекає розмаїття ігор – ми беремо в них участь протягом усього життя, навіть не усвідомлюючи це. Сімейні та сексуальні ігри, ігри на вечірках або на робочому місці – кожна з граней нашого життя потребує детального аналізу.

Автор закликає до ретельного самоаналізу, адже на кожну нашу дію знаходиться відповідна реакція співрозмовника, і в наших силах повернути ситуацію в потрібне русло. На цих сторінках кожен знайде щось зі свого життя та зможе побачити причини своїх негараздів у стосунках.

Книга “Ігри, у які грають люди” допомагає звільнитися від запрограмованих дій та сценаріїв, які наклали свій відбиток на психічне життя ще в дитинстві. Ерік Берн вчить, як отримати внутрішню свободу. Якщо ви хочете навчитися аналізувати свої бажання й мотиви, розуміти внутрішній стан оточуючих та будувати ідеальні міжособистісні стосунки, вам обов’язково треба скачати книгу “Ігри, у які грають люди” безкоштовно та без реєстрації у форматах fb2, txt, epub та rtf або прочитати онлайн цю психологічну енциклопедію.

Скачати безкоштово книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ігри, у які грають люди» Еріка Берна

Одна відповідь до “Ігри, у які грають люди”

  1. Олег Олег сказав:

    В цілому книга непогана, але до неї потрібно постійно повертатися, так як інформації дуже багато. Застосувати на практиці легко, головне – вникати в написане і аналізувати прочитане.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *