«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

«Ігри, у які грають люди» Ерік Берн

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Ігри, у які грають люди» Эрика Леннарда Берн

Ерік Берн – відомий американський психоаналітик, який є автором “ігрової” теорії міжособистісних стосунків. У своїй праці “Ігри, у які грають люди” вчений обґрунтовує та доводить свою гіпотезу, описуючи різноманітні вияви людської поведінки та природу конфліктів. Цю книгу буде цікаво читати навіть тим, хто не заглиблюється у психологічні дослідження, адже всі наукові положення ілюструються зрозумілими та буденними прикладами.

В основі теоретичної моделі Еріка Берна лежить положення про три стани, що знаходяться у свідомості та підсвідомості кожного з нас. У будь-якому віці в різних життєвих обставинах ми можемо бути Дорослим, Дитиною та Батьком. В залежності від того, яку роль обирає кожен із нас у певній ситуації спілкування, ми можемо породити або згасити конфлікт, досягти своєї мети або знайти компромісне рішення, що задовольнить усіх.

Праця “Ігри, у які грають люди” складається з двох частин. У першій половині книги автор описує сутність транзактного аналізу та розкриває психологічне поняття гри, що будується на основі життєвих сценаріїв. Значну увагу вчений приділяє правильному розподілу ролей.

У другій частині на читача чекає розмаїття ігор – ми беремо в них участь протягом усього життя, навіть не усвідомлюючи це. Сімейні та сексуальні ігри, ігри на вечірках або на робочому місці – кожна з граней нашого життя потребує детального аналізу.

Автор закликає до ретельного самоаналізу, адже на кожну нашу дію знаходиться відповідна реакція співрозмовника, і в наших силах повернути ситуацію в потрібне русло. На цих сторінках кожен знайде щось зі свого життя та зможе побачити причини своїх негараздів у стосунках.

Книга “Ігри, у які грають люди” допомагає звільнитися від запрограмованих дій та сценаріїв, які наклали свій відбиток на психічне життя ще в дитинстві. Ерік Берн вчить, як отримати внутрішню свободу. Якщо ви хочете навчитися аналізувати свої бажання й мотиви, розуміти внутрішній стан оточуючих та будувати ідеальні міжособистісні стосунки, вам обов’язково треба скачати й прочитати цю психологічну енциклопедію.

Завантажити безкоштовно книгу «Ігри, у які грають люди» Эрика Леннарда Берн

Завантажити книгу «Ігри, у які грають люди» у форматі:

Рекомендації

Легкий спосіб кинути курити спеціально для жінок
Легкий спосіб кинути кур... Аллен Карр
Великий замисел
Великий замисел Стівен Вільям Хокінг, Леонард Млодинов
Ліки від кохання та інші оповіді психотерапевта
Ліки від кохання та інші... Ірвін Ялом
Переконання: революційний метод впливу на людей
Переконання: революційни... Роберт Б. Чалдині

Відгуки на книгу «Ігри, у які грають люди» Эрика Леннарда Берн