«Іліада» Гомер

«Іліада» Гомер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4009 переглядів
4009 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Іліада» Гомера (анотація)

Книга «Іліада» Гомера – це епічна поема, у якій розповідається про події Трояньскої війни. У творі міститься 24 віршовані частини (пісні), а дійовими особами є герої, які жили у Стародавній Греції. Вважається, що написав поему Гомер у 8 столітті до нашої ери, тому це, певно, найдавніше творіння грецької літератури, яке збереглось до наших днів.

Ви познайомитесь з Ахіллом, головним героєм історії, коли будете читати онлайн книгу «Іліада» Гомера українською мовою, і зрозумієте, що у гніві він дуже страшний. В основі сюжету якраз і лежить ця потужна емоція, яка виникла у персонажа, коли його образив верховний вождь.

Автор у своїй поемі описує як мирне життя мешканців Трої, що вже знаходиться в облозі, так і епічні битви між солдатами. Одночасно з цим на Олімпі боги теж не сумують – їм є про що посперечатись.

Хоч твір і було написано у таку сиву давнину, гумор, який у ньому присутній, зрозумілий і сучасним людям. Поему знають і читають у всьому світі, бо перекладено її багатьма мовами. Щойно вам захочеться зазирнути у скарбничку світової літератури і насолодитись талантом легендарного грека, можете скористатись нашої віртуальною бібліотекою і скачати книгу книгу «Іліада» Гомера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Іліада» Гомера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іліада» Гомера

Одна відповідь до “Іліада”

  1. Аліна Аліна сказав:

    Іліада завжди нагадує мені про шкільну пору, коли я зовсім не хотіла читати подібне та думала про те, що це буде нудно. Але на мій подив, я помилилась, ця книга варта уваги, її варто прочитати до кінця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *