«Ілля Муромець і Соловей-розбійник»

«Ілля Муромець і Соловей-розбійник»

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
4331 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ілля Муромець і Соловей-розбійник» (анотація)

Народна билина «Ілля Муромець і Соловей-розбійник» має патріотичний характер – вона розкриває життя та подвиги богатиря Іллі, який мав на меті захищати свою землю — Київську Русь.

Тема добра і зла присутня в цьому творі в образі Іллі Муромця, який був народним героєм, та Солов’я Розбійника, який бажав роз’єднати Київську Русь. Радимо читати онлайн усім билину «Ілля Муромець і Соловей-розбійник» українською мовою.

Люди славлять героя та зневажають князя, який не може захистити свій народ. Це частина нашої історії, подорож сильного та мужнього богатиря до Києва, перешкодою для якого став саме Соловей Розбійник. Від його свисту квіти осипалися, трави схилялися, а люди падали немов мертві.

Чи вийде йому завадити Іллі та виконати своє бажання та зруйнувати все?

Щоб дізнатися відповіді на питання, вам необхідно скачати книгу «Ілля Муромець і Соловей-розбійник» безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) на нашому сайті в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Ілля Муромець і Соловей-розбійник» українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Скачати безкоштово книгу «Ілля Муромець і Соловей-розбійник» українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ілля Муромець і Соловей-розбійник»

2 відповіді до “Ілля Муромець і Соловей-розбійник”

  1. Фаїна Фаїна сказав:

    Незмінна класика, я досі згадую як у школі читала Ілля Муромець і Соловей-розбійник, тепер читаємо цю історію разом із сином. Такі книжки обов’язково потрібні, вони вчать наших дітей добрим речам та мужності, чого немає в сучасних казках.

  2. Соня Соня сказав:

    Клас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *