«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій

«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
2945 переглядів
2945 переглядів

Про книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євгена Положія

Війна – це найстрашніша трагедія людства. Ті, хто гинуть під час бойових дій, назавжди стають національними героями. У сучасній Україні таких героїв дуже багато. І хоча всіх їхніх прізвищ ми не знаємо, одне ми знаємо точно – це були найбільші патріоти нашої держави, які боролися за цілісність країни на Сході.

«Іловайський котел» – найкривавіша сторінка війни в Донбасі. Він приніс смерть багатьом відважним бійцям. Серед тих, хто брав участь у боях в Іловайську, пощастило вижити зовсім небагатьом. На їхніх спогадах та історіях їхніх рідних відомий письменник Євген Положій створив книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей», видавши її в річницю після цієї страшної поразки. Її героями стали бійці з різних куточків України, які пішли на фронт добровольцями.

Цей твір являє собою збірку невеличких оповідань, що розкривають не лише мужність українських патріотів, а й страшні реалії території бойових дій. Починаючи читати онлайн цю правдиву книгу, відчуваєш жах і гордість за наших бійців, які ціною свого життя боронили Україну від агресивних нападників. Кожне оповідання – це цілий всесвіт окремої людини, який зачіпає найглибші струни душі.

Автору вдалося дуже проникливо розкрити емоції та думки героїв, їхні страхи та сподівання, сумніви та рішучість. Вражає те, наскільки сміливо й відверто письменник говорить про смерть, показуючи її невідворотність і переслідування ні в чому не повинних людей. Вже з перших сторінок книги стає зрозуміло: на війні гинуть всі, незважаючи на військову майстерність чи наявність зброї.

«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» – це нагадування всім мирним українцям про страшну трагедію нашої держави, яка забрала вже чимало життів наших чоловіків. Знаходячись під мирним українським небом, багато хто навіть не замислюється, що відбувається у східних регіонах, де безперебійно шумлять кулемети, а земля полита кров’ю. Оповідання збірки дають змогу пройнятися тією страшною атмосферою та зрозуміти емоції тих, хто за своєю волею опинився в самісінькому пеклі.

Пропонуємо скачати «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євгена Положія на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Формати електронних книг, які ми пропонуємо для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Скачати безкоштово книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євгена Положія українською мовою

Рекомендації

Відгуки на книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євгена Положія

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *