«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій

«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євген Положій

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...

Про книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євгена Положія

Війна – це найстрашніша трагедія людства. Ті, хто гинуть під час бойових дій, назавжди стають національними героями. У сучасній Україні таких героїв дуже багато. І хоча всіх їхніх прізвищ ми не знаємо, одне ми знаємо точно – це були найбільші патріоти нашої держави, які боролися за цілісність країни на Сході.

«Іловайський котел» – найкривавіша сторінка війни в Донбасі. Він приніс смерть багатьом відважним бійцям. Серед тих, хто брав участь у боях в Іловайську, пощастило вижити зовсім небагатьом. На їхніх спогадах та історіях їхніх рідних відомий письменник Євген Положій створив книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей», видавши її в річницю після цієї страшної поразки. Її героями стали бійці з різних куточків України, які пішли на фронт добровольцями.

Цей твір являє собою збірку невеличких оповідань, що розкривають не лише мужність українських патріотів, а й страшні реалії території бойових дій. Починаючи читати онлайн цю правдиву книгу, відчуваєш жах і гордість за наших бійців, які ціною свого життя боронили Україну від агресивних нападників. Кожне оповідання – це цілий всесвіт окремої людини, який зачіпає найглибші струни душі.

Автору вдалося дуже проникливо розкрити емоції та думки героїв, їхні страхи та сподівання, сумніви та рішучість. Вражає те, наскільки сміливо й відверто письменник говорить про смерть, показуючи її невідворотність і переслідування ні в чому не повинних людей. Вже з перших сторінок книги стає зрозуміло: на війні гинуть всі, незважаючи на військову майстерність чи наявність зброї.

«Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» – це нагадування всім мирним українцям про страшну трагедію нашої держави, яка забрала вже чимало життів наших чоловіків. Знаходячись під мирним українським небом, багато хто навіть не замислюється, що відбувається у східних регіонах, де безперебійно шумлять кулемети, а земля полита кров’ю. Оповідання збірки дають змогу пройнятися тією страшною атмосферою та зрозуміти емоції тих, хто за своєю волею опинився в самісінькому пеклі.

Пропонуємо скачати «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євгена Положія на нашому сайті безкоштовно та без реєстрації. Формати електронних книг, які ми пропонуємо для скачування – fb2, txt, epub та rtf.

Завантажити безкоштовно книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євгена Положія

Завантажити книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» у форматі:

Рекомендації

Тіні наших побачень
Тіні наших побачень Іван Байдак
Квартира київських гріхів
Квартира київських гріхів Маргарита Сурженко
Самотній вовк
Самотній вовк Василь Шкляр
Ініціація
Ініціація Люко Дашвар

Відгуки на книгу «Іловайськ. Розповіді про справжніх людей» Євгена Положія