«Ілюзія Бога» Річард Докінз

«Ілюзія Бога» Річард Докінз

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9091 переглядів
9091 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Ілюзія Бога» Річарда Докінза (анотація)

Річард Докінз – британський еволюційний біолог і відомий популяризатор науки. Лауреат численних літературних і наукових премій, зокрема премії Майкла Фарадея, премії Королівської наукової спільноти в галузі літератури та Міжнародної космічної премії. Його книжка «Егоїстичний ген» принесла авторові всесвітнє визнання. Докінз належить до сотні найгеніальніших людей, які живуть у наш час.

Річард Докінз спонукає читача неупереджено поглянути на сенс релігії, не нав’язуючи власної думки, а заохочуючи до самостійних роздумів і висновків. Автор розглядає особливості так званої «ейнштейнівської релігії», за якою Бог – це метафора на позначення загадковості Всесвіту, критикує «гіпотезу про Бога», осмислює, чи дійсно релігія є регулятором моральності, розкриває значення еволюції та природного добору. Кожну свою тезу науковець підкріплює цікавими історичними фактами та посиланнями на достовірні джерела.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ілюзія Бога» Річарда Докінза та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ілюзія Бога» Річарда Докінза: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ілюзія Бога» Річарда Докінза і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ілюзія Бога» Річарда Докінза

2 відповіді до “Ілюзія Бога”

  1. Галина Галина сказав:

    Хм, дивно але я вперше задумалась про існування чогось вищого лише після прочитання Ілюзія Бога. Так я з дитинства знала, що є він але як виявилось не все так однозначно. Думаю ця книга буде корисна для загального розвитку.

  2. Рената Рената сказав:

    Ніколи до цього моменту я не читала релігійні книги. Але праця Докінза стала справжнім відкриттям для мене. «Ілюзія Бога» змотивувала мене задуматись над сенсом релігії в моєму житті. Багато цікавинок, які я раніше не знала, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *