«Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті» Стівен Сломен, Філіп Фернбак

«Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті» Стівен Сломен, Філіп Фернбак

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1983 переглядів
1983 переглядів

Короткий зміст книги «Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті» Стівена Сломена , Філіпа Фернбака (анотація)

Ми живемо у дивовижну епоху: ще ніколи знання, зокрема наукові знання, ніколи не були настільки доступні, ніколи перевіряти факти не було так легко, ніколи так багато людей не мали можливості вчитися новому. І попри це людей, які вірять у всесвітню змову, “шапочку з фольги” та інші антинаукові забобони, не стає менше, радше навпаки. Американські коґнітивісти Стівен Сломен і Філіп Фернбак з перших сторінок переконують, наскільки мало ми знаємо про те, про що, здавалося би, знаємо багато. Абсолютна більшість людей не розуміє механізм дії приладів, якими ми користуємося щодня, навіть такі прості, як зливний бак унітазу. Попри це людство не тільки вижило, а й досягнуло нечуваних успіхів у розумінні й навіть опануванні навколишнього світу. Як так сталося? Сломен і Фернбак пишуть про те, що усі ми живемо у спільнотах знання, а те, що ми вважаємо “своїми” знаннями, насправді розподілено довкола нас, і ми сягаємо по ці експертні знання, навіть не помічаючи цього і не усвідомлюючи глибини свого невігластва. Високорозвінені суспільства складаються з окремих осіб, які напрочуд мало знають, а своїм розвитком завдячують ефективності обміну знаннями. Автори також пояснюють, чому навіть освіта і вільний доступ до інформації та наукових досягнень не рятує людей від схильності до упереджень, забобонів і помилок, а також розповідають, що з цим робити.


Ми НЕ розповсюджуємо книгу (файли) безкоштовно для скачки, оскільки це порушує Авторське право. Наш сайт носить виключно інформативний характер, де читачі можуть ознайомитися цікавим описом книги від нашого сайту, з анотацією від видавництва, відгуками та цитатами з книжки. Для того щоб отримати книгу, ми пропонуємо пропонуємо вам список посилань інтернет-магазинів для того, щоб ви змогли купити, слухати читання книги (аудіокнигу в mp3 (мп3)), завантажити / скачати або читати онлайн повну версію книги «Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті» Стівена Сломена , Філіпа Фернбака та насолоджуватися нею.

Як правило, на сайтах-партнерах ви зможете знайти такі формати книги «Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті» Стівена Сломена , Філіпа Фернбака: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) українською мовою, які підійдуть на такі пристрої як - електронна книга, телефон на Андроїд (android), айфон, ПК (комп'ютер), айпад.

Якщо ви є правовласником книги «Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті» Стівена Сломена , Філіпа Фернбака і бажаєте, щоб ми видалили її з нашого книжкового сайту, будь ласка, напишіть нам на пошту abuse.knigi@gmail.com і ми в найкоротші терміни її видалимо.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті» Стівена Сломена , Філіпа Фернбака

Одна відповідь до “Ілюзія знання. Чому ми ніколи не думаємо на самоті”

  1. Юліана Юліана сказав:

    Ну все тепер ясно шо не я відкрила Америку. ”Ілюзія знання” виявилась на прочуд цікавою книгою. Хоч місцями було нуднувато, але місцями мене затягувало у вир думок авторів. Рекомендую, є над чим подумати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *