«Імбир для душі» Ірина Олександрівна Мацко

«Імбир для душі» Ірина Олександрівна Мацко

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
1105 переглядів
1105 переглядів

Про книгу «Імбир для душі» Ірини Олександрівни Мацко

Книга «Імбир для душі» – збірка витончених психолого-філософських нарисів з вишуканим відтінком кулінарії. Ірина Олександрівна Мацко пропонує всім, хто відчуває душевний біль, страх, сум та інші неприємні емоції, що заважають спокійному та впевненому життю, завітати на консультацію до її затишної літературно-кулінарної майстерні. Разом з авторкою ви будете не лише надихатися душевними історіями, а й готувати й куштувати оригінальні страви.

Імбир вважається особливою приправою. Це – дуже корисний продукт, тому його сміливо можна застосовувати для профілактики та лікування апатії та відчаю. Новели, що увійшли до збірки «Імбир для душі», рекомендується читати кілька разів – при тривалому застосуванні вони будуть діяти як заспокійливий компрес. Також імбир є чудовим каталізатором гарного настрою – здавна відомі його властивості викликати щастя й забезпечувати людський організм надзвичайною енергією.

Книга має незвичайну побудову – замість глав вона складається зі страв. Кожна страва має свою рецептуру та тонкощі приготування. Починаючи читати онлайн цей дивний твір, спочатку навіть не розумієш, що саме тобі потрапило до рук – кулінарний посібник, художня література чи психологічний порадник. Кожну історію авторка доповнює «кулінарними секретами» – коротким підсумком, порадами та рекомендаціями щодо застосування досвіду головних героїв на практиці.

Властивості запропонованих страв дійсно лікувальні – їхнє вживання спрямоване на вироблення певних якостей та рис, без яких важко уявити щасливе життя, загоєння душевних ран і попередження емоційних відхилень. Імбир перемоги і надії, розкутості і відновлення, пристрасті і мрій, витримки і наполегливості – ці та інші рецепти допоможуть читачам «смачно» і з користю провести час з цією надзвичайною книгою.

Якщо ви хочете скачати «Імбир для душі» Ірини Олександрівни Мацко, зверніться до нашої віртуальної бібліотеки. Ми пропонуємо вам цей твір у найзручніших форматах fb2, txt, epub та rtf безкоштовно та без реєстрації.

Завантажити безкоштовно книгу «Імбир для душі» Ірини Олександрівни Мацко

Рекомендації

Відгуки на книгу «Імбир для душі» Ірини Олександрівни Мацко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *