«Імперія ангелів» Бернар Вербер

«Імперія ангелів» Бернар Вербер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
9177 переглядів
9177 переглядів
[uptolike]

Короткий зміст книги «Імперія ангелів» Бернара Вербера (анотація)

За свою багату літературну кар’єру Бернар Вербер подарував нам десятки шедеврів в жанрі жахів і містики. Один з його бестселерів, книга «Імперія ангелів» була внесена до списку літературного надбання XXI століття, а ім’я автора – назавжди вписане поруч з найвідомішими класиками і письменниками сучасності.

Хто такий ангел і в чому суть його роботи на грішній Землі? Які функції він виконує? Від чого захищає довірену йому людину? Відповіді ви дізнаєтесь, якщо захочете скачати книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дуже скоро Мікаелю Пенсону прийдеться на власній шкурі відчути, що означає бути духовним охоронцем людини. Чоловік змушений розплатитись за свої гріхи, відсутність віри, котра супроводжувала його довгі роки життя.

Мікаель зробив надто багато помилок, він сильно образив Творця і тільки так чоловік зможе спокутувати свою провину перед вищими силами.

Попереду Мікаеля чекають дуже цікаві і не менш небезпечні пригоди. Він знову зустрінеться з людьми, які оточували його раніше. Господь дасть чоловікові останній шанс і від того, як він його використає, і буде залежати його майбутнє.

Чи зможе Мікаель спокутувати свої гріхи перед Богом? Чи заслужить прощення у Всевишнього? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера українською мовою.


На нашому сайті зібрані найкращі книги в різних жанрах: поеми, романи, вірші видатних авторів, та багато іншого. Щоб заздалегідь зрозуміти, підходить вам твір чи ні, варто ознайомитись з анотацією, а також відгуками тих, хто вже його прочитав, прочитати короткий зміст.

У нас ви можете читати онлайн або скачати книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера українською мовою повністю безкоштовно, без реєстрації та смс у різних форматах, як fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), pdf (пдф) що підходять для електронних книг, телефонів на ОС Андроїд (android), айфонів, ПК (компьютер), айпадів.

Цікаві цитати та пізнавальні рецензії допоможуть вам дізнатися більше інформації про твір перед тим, як завантажити книгу або стислий переказ. Ми також пропонуємо слухати аудіо книгу / аудіокнигу (mp3) у будь-який час і будь-де.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера

Одна відповідь до “Імперія ангелів”

  1. Ганна Ганна сказав:

    В один момент мені стало цікаво: «Що буде зі мною після смерті та чи буде взагалі?». Так дивне питання, але все ж таки банальні відповіді мене не цікавили. В цей час якраз читала книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера і на мій подив теорія автора мені сподобалась. Дякую за можливість скачати у зручному форматі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *