«Імперія ангелів» Бернар Вербер

«Імперія ангелів» Бернар Вербер

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
Loading...
697 переглядів
697 переглядів

Про книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера

За свою багату літературну кар’єру Бернар Вербер подарував нам десятки шедеврів в жанрі жахів і містики. Один з його бестселерів, книга «Імперія ангелів» була внесена до списку літературного надбання XXI століття, а ім’я автора – назавжди вписане поруч з найвідомішими класиками і письменниками сучасності.

Хто такий ангел і в чому суть його роботи на грішній Землі? Які функції він виконує? Від чого захищає довірену йому людину? Відповіді ви дізнаєтесь, якщо захочете скачати книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) у форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).

Дуже скоро Мікаелю Пенсону прийдеться на власній шкурі відчути, що означає бути духовним охоронцем людини. Чоловік змушений розплатитись за свої гріхи, відсутність віри, котра супроводжувала його довгі роки життя.

Мікаель зробив надто багато помилок, він сильно образив Творця і тільки так чоловік зможе спокутувати свою провину перед вищими силами.

Попереду Мікаеля чекають дуже цікаві і не менш небезпечні пригоди. Він знову зустрінеться з людьми, які оточували його раніше. Господь дасть чоловікові останній шанс і від того, як він його використає, і буде залежати його майбутнє.

Чи зможе Мікаель спокутувати свої гріхи перед Богом? Чи заслужить прощення у Всевишнього? Про це ви дізнаєтесь, якщо почнете читати онлайн книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера українською мовою.

Рекомендації

Відгуки на книгу «Імперія ангелів» Бернара Вербера

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *